30 квіт. 2015

Нові успіхи україністів

Уже вшосте в березні нинішнього року за підтримки Міністерства освіти і науки України для всіх, хто цікавиться українською мовою та літературою, історією та народознавством відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник».
29 квіт. 2015

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з математики

На сайті ЗНО онлайн розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з математики.
27 квіт. 2015

Рекомендації з відзначення 8-9 травня

Міністерство освіти і науки України рекомендує всім навчальним закладам країни 8 травня 2015 року провести заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі, а 9 травня організувати покладання квітів до меморіалів Слави.
24 квіт. 2015

Як підрахувати середній бал атестата

Середній бал атестата про середню освіту у 2015 році обчислюватиметься за 12-бальною шкалою і розраховуватиметься як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової та оцінок, отриманих за ДПА.
21 квіт. 2015

Турнір юних філософів та релігієзнавців

З метою популяризації філософських знань серед учнівської молоді, духовно-морального виховання школярів, 6 – 9 травня 2015 року на базі колегіуму-інтернату для дівчат «Знамення» (с. Зарваниця Тернопільської області) та Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться І Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців.
17 квіт. 2015

Оновлені шкільні програми

Міністерством освіти і науки продовжено термін розгляду проектів навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів до 6 травня.
16 квіт. 2015

Засідання колегії управління освіти

15 квітня 2015 року у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради відбулося засідання колегії управління освіти, на якому були розглянуті шляхи підвищення якості освіти в умовах сьогодення та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2015/2016 навчальний рік.
15 квіт. 2015

Шкільних медалістів визначатимуть по-новому

Міністерством освіти і науки затверджено нове Положення про золоту медаль та срібну медаль, яким визначено механізм нагородження школярів за досягнення у навчанні.
14 квіт. 2015

Порядок визначення результатів ЗНО

Міністерством освіти і науки затверджено Порядок визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, яким визначено організаційно-технологічні засади, єдині вимоги до визначення результатів тестування та процедуру визначення результатів зовнішнього оцінювання.
13 квіт. 2015

Змагання майбутніх захисників Батьківщини

З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді – майбутніх захисників Батьківщини - відбулися змагання з військово-спортивного багатоборства за участі команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.