Мала академія наук

Захист робіт Малої академії наук України

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 28.11.2022 № 147 «Про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році (дистанційно)» 09 січня 2023 року о 14.00 год. відбудеться постерний захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН онлайн.

До захисту запрошуються:

1. Діброва Катерина, Ліцей № 11, 11Б клас, секція математики, керівник Ольга Балабанова.
  2. Махно Аліса, Ліцей № 11, 11Б клас, секція математики, керівник Ольга Балабанова.
  3. Чабаненко Аліна, Ліцей № 11, 11А клас, секція психології, керівник Наталія Шептак.
  4. Кільчинська Орина, Ліцей № 11, 11Б клас, секція психології, керівник Наталія Шептак.
  5. Ткаченко Дар’я, Гімназія № 3, 11 клас, секція мистецтвознавства, керівник Юлія Чайковська-Напханько.
  6. Бирса Ірина, Ліцей № 11, 11А клас, секція мистецтвознавства, керівник Віолетта Ревіна.
  7.  Мацкевич Максим,  Ліцей «Самара», 11А клас, секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту, керівник Наталія Злобіна.
  8. Величко Вероніка, Ліцей «Самара», 11Б клас, секція української мови, керівник Світлана Каземір.
  9. Оніщук Катерина, Ліцей «Самара», 11А клас, секція української мови, керівник Світлана Каземір.
  10. Масляй Єгор, Ліцей «Самара», 10Б клас, секція біології людини, керівник Ольга Легеня.

Для оцінювання постерного захисту запрошуються члени журі, відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 07.12.2022 № 148 «про затвердження членів журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 н.р.»:

Секція загальна біології:

1. Людмила Найдун, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Секція української мови

1. Надія Крайняк, вчитель української мови і літератури Ліцею № 11.
  2. Валентина Дробот, вчитель української мови і літератури Гімназії № 14.

Секція мистецтвознавства

1. Ірина Грицай, вчитель української мови і літератури Гімназії № 1.
  2. Світлана Біла, вчитель музичного мистецтва Гімназії № 3.

Секція інформатики

1. Наталія Кірюхіна, вчитель інформатики Гімназії № 3.
  2. Альона Біла, вчитель інформатики Гімназії № 7.

Секція математики

1. Ірина Усенко, вчитель математики Гімназії № 1.
  2. Едуард Клюєв, вчитель фізики Ліцею «Самара».

Секція психології

1. Валерія Головченко, практичний психолог Гімназії № 15.
  2. Ксенія Бєлова, практичний психолог Ліцею № 18.

Посилання на конференцію буде надіслано пізніше.

Просимо забезпечити участь учнів та педагогів у заході.

Захист буде відбуватися згідно з п.8 Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України (пункт 3 розділу VI) – додається.

3. Постерний захист проходить у кожній науковій секції окремо.

Постер має містити інформацію про мету, завдання, об’єкт, предмет, результати дослідження, висновки згідно з Вимогами до оформлення постера (додаток 8).

Під час постерного захисту учасник може використовувати макети (прототипи, демонстраційні моделі), які відповідають правилам техніки безпеки та розміщуються на робочому місці учасника.

Для представлення проєкту учаснику надається до 3 хвилин, на відповіді на запитання журі - від 7 до 15 хвилин.

до Правил проведення
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
учнів - членів Малої академії наук України
(пункт 3 розділу VI)

ВИМОГИ
до оформлення постера

Постер - вертикально розміщений плакат формату А0, що оформлюється українською мовою (за винятком секцій відділення мовознавства).

Постер повинен містити:

зазначення територіального відділення (області);

заголовок (назву проєкту, що співпадає, з назвою дослідницької роботи);

інформацію про автора (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності); повне найменування закладу освіти; клас; населений пункт; прізвище, ім’я, по батькові та посада наукового керівника);

короткий зміст проєкту (мета і завдання проєкту, матеріали та методи його виконання, об’єкт, предмет, результати й висновки).

Рисунок 1. Приклад розміщення інформації на постері

Рекомендований розмір заголовка - не менше 100 пунктів типографських; розмір тексту - не менше 20 пунктів типографських, міжрядковий інтервал - 1,5. Рисунки мають бути чіткі, з підписами; умовні позначення на них мають бути розшифровані. Речення тексту слід робити короткими, конкретними, однозначними.

Школа МИРотворчості

Літературний вечір «Герої живуть у віках»

Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали»

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського