Шкільних медалістів визначатимуть по-новому

15 квіт. 2015
Міністерством освіти і науки затверджено нове Положення про золоту медаль та срібну медаль, яким визначено механізм нагородження школярів за досягнення у навчанні.

Попереднє положення про нагородження учнів за досягнення у навчанні визнано таким, що втратило чинність.

Документом передбачено, що нагородження золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" та срібною медаллю "За досягнення у навчанні" є видом морального стимулювання випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів і форм власності.

Рішення про нагородження претендентів золотою або срібною медалями має ухвалюватися на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу.