Нові успіхи україністів

30 квіт. 2015
Уже вшосте в березні нинішнього року за підтримки Міністерства освіти і науки України для всіх, хто цікавиться українською мовою та літературою, історією та народознавством відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник».

Гра стала улюбленою для учнів наших шкіл і традиційно збирає найбільше число  своїх прихильників. Із радістю повідомляємо, що в нинішньому році в ній взяли участь 896  учнів 1-11 класів із 13 загальноосвітніх закладів нашого міста, що на 86 учасників більше, ніж у 2014 році.

Висловлюємо подяку найактивнішим координаторам гри, тим, чиї зусилля в підготовці та проведенні «Соняшника-15» заохотили до участі в ній найбільшу кількість учасників - Походєєвій Людмилі Олександрівні (колегіум № 11), Головко Ользі Олександрівні (гімназія № 3), Матрос Марині Григорівні (СЗШ № 15), Лазуренко Любові Іванівні (СЗШ № 14).

Приємно, що до участі в грі в нинішньому році приєдналися учні НВК № 5 (координатор Мірошниченко А.А.), СЗШ № 4 (Паляничка Л.І.), СЗШ № 6 (Драган А.М.) та СЗШ № 13 (Седченко П.С.) Сподіваємось, що і надалі вони залишаться її вірними друзями.

Про успішність гри свідчить не тільки збільшення числа її шанувальників, а й висока результативність: 476  учасників (55,3 %) були відзначені дипломами та подарунками від оргкомітету гри, всі інші отримали персональні сертифікати учасника.  Вітаємо всіх, хто продемонстрував свою лінгвістичну, літературну та культурологічну ерудицію! Особливо радіємо успіхам  учнів СЗШ № 14, які за підсумками гри отримали 4 дипломи І ступеня Всеукраїнського рівня!

Зусилля координаторів також були відзначені сертифікатами, які можуть бути використані при підтвердженні та підвищенні кваліфікації.

Підсумки Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник-2015"

Динаміка участі учнів ЗНЗ м. Новомосковська у грі "Соняшник"