30 бер. 2015

«Зорепад талантів»

27 березня в СЗШ №14 серед учнів 1-4 класів відбувся конкурс «Зорепад талантів».
27 бер. 2015

Конкурс книголюбів

Початок останньої четверті навчального року для юних книголюбів шкіл міста ознаменувався важливою подією. 25 березня у святково прикрашеній читальній залі Центральної дитячої бібліотеки за усталеною традицією відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2015 року". На нього прибули найкращі читачі - учні 6-х і 7-х класів.
26 бер. 2015

Наші досягнення

25 березня 2015 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти була проведена чергова обласна виставка-презентація «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2015».
25 бер. 2015

«Розумники і розумниці – 2015»

24 березня розпочався І етап інтелектуального конкурсу «Розумники і розумниці – 2015» серед дітей старших груп ДНЗ міста.
25 бер. 2015

Учасники ЗНО зможуть отримати копії своїх тестів

Після оголошення результатів зовнішнього оцінювання кожен учасник тестування матиме можливість ознайомитися зі своєю сертифікаційною роботою. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
24 бер. 2015

Форум "Вступ 2015" для батьків вступників

Не секрет, що наш найкращий порадник і друг – це наші батьки. Їхні любов і життєвий досвід нерідко оберігають нас від необдуманих рішень і вчинків, ми завжди можемо на них розраховувати. І звичайно ж, наші батьки поруч з нами в один із найбільш відповідальних і важливих періодів життя – під час вступу у вищий навчальний заклад.
23 бер. 2015

Нові конкурсами тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта»

Шановні колеги! Пропонуємо Вам ознайомитися з новими конкурсами тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР.
20 бер. 2015

Олімпіада з правознавства

Завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Чисельність учасників була незначною, тому що проходила олімпіада лише для учнів 11 – х класів та напередодні пробного тестування з української мови та літератури. У випробуванні взяли участь СЗШ № 4, СЗШ № 6, СЗШ № 18, ліцей «Самара».
18 бер. 2015

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2015»

Не втратив своєї популярності конкурс юних істориків «Лелека». Щорічно заклади освіти міста беруть активну участь у ньому, підтримуючи ініціативу Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір» та з метою активізації вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах, розвитку творчих здібностей учнів та їх патріотичного виховання, підтримки й підвищення ефективності роботи вчителів і викладачів історії.
17 бер. 2015

День води

Інститут інноваційних технологій та змісту освіти пропонує організувати та провести 22 березня у загальноосвітніх закладах області Всеукраїнський урок «День води» та Всеукраїнський творчий конкурс учнівської молоді «Подорож у світ води».