Змагання майбутніх захисників Батьківщини

13 квіт. 2015
З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді – майбутніх захисників Батьківщини - відбулися змагання з військово-спортивного багатоборства за участі команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Старшокласники НВК № 1, СЗШ № 2, 4, 6, 7, 8, 15, 17, 18, гімназії № 3, колегіуму № 11 та ліцею «Самара» на два дні стали справжніми військовими. Борючись за перемогу у чотирьох спортивних номінаціях, вони продемонстрували достатню військову майстерність, витримку та дух завзятої боротьби.

У четвер, 9 квітня, на базі Новомосковського об’єднаного комітету Товариства сприяння обороні України учасники змагань продемонстрували навички стрільби з пневматичної зброї.

У п’ятницю, 10 квітня, на базі СЗШ № 6 команди змагалися в умінні підтягуватися на перекладині, бігу на 100 м та метанні гранати Ф-1 на дальність.

Відкриваючи військово-спортивний захід, голова журі, завідувач методичним кабінетом О.А. Амеліна, побажали всім учасникам командного духу та жаги до перемог. «Воювати по-справжньому це є справа дорослих військових та солдатів. Діти в першу чергу повинні гартувати себе фізично, бути спритними, здоровими та патріотично налаштованими. Ваші уміння, навички та фізичний гарт сьогодні – це запорука міцного миру в майбутньому», - наголосила Олена Андріївна.

Поєдинки в усіх номінаціях відбулися з високим запалом спортивного суперництва. Представників шкільних команд (по 7 учасників у кожній) об’єднувало прагнення продемонструвати належний рівень військової підготовки та гарні фізичні якості. Однак в результаті напруженої боротьби перше місце виборола команда НВК № 1 (директор Чорна Н.Й., тренер Ю.В. Перцевий), почесне друге місце зайняла команда СЗШ № 18 (директор С.С. Жовтяк, тренер В.В. Бармак), третє місце посіла команда СЗШ № 6 (директор О.П. Коба, тренер В.І. Ткачищен).

За досягнуті результати команди були нагороджені грамотами управління освіти. Їх відзначення подарувало хвилю позитивних емоцій усім учасникам  військово-спортивного змагання – учням, тренерам, вболівальникам.

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів команді, яка буде представляти наше місто в обласному етапі змагань!