16 бер. 2015

Конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015»

14 березня 2015 р. учні ЗНЗ міста взяли участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі.
13 бер. 2015

12 березня 2015 року на базі НВК № 1 відбувся міський семінар «Робота з учасниками навчально-виховного процесу в стресовий та постстресовий період».
12 бер. 2015

Тренінг для шкільних бібліотекарів

З розвитком інформаційних технологій та впровадженням їх у роботу шкільних бібліотек виникають нові форми популяризації бібліотечних фондів. Серед них дедалі більшої популярності набувають буктрейлери – особливий вид книжкової реклами. Як їх створювати та використовувати в бібліотечній роботі – заняття для шкільних бібліотекарів на цю актуальну тему під час весняних канікул провела бібліотекар комп’ютерного центру центральної міської бібліотеки Лариса Григорівна Буркевич.
10 бер. 2015

Конкурс підручників

2 березня розпочався другий етап конкурсного відбору підручників для 4-х і 7-х класів.
5 бер. 2015

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

3 березня відбулася VI Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»! Вітаємо учасників та їхніх наставників із цією чудовою подією! Оргкомітет висловлює подяку усім, хто взяв участь у грі і тим, хто організував цю можливість.
3 бер. 2015

Щоб навчання було цікавим

Редакція часопису «Розкажіть онуку» спільно з Національною спілкою журналістів України, за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводять Всеукраїнську акцію «Щоб навчання було цікавим» для вчителів початкових класів, вихователів дитячих садків та педагогічних працівників позашкільних установ.
2 бер. 2015

МОН просить учителів взяти участь у відборі підручників

​Міністерство освіти і науки звертається до вчителів, які наступного навчального року працюватимуть з учнями 4-х та 7-х класів з проханням взяти участь у визначенні підручників, що варто використовувати у навчанні дітей.
27 лют. 2015

ІКТ - в практику діяльності сучасної школи

26 лютого 2015 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласного круглого столу за темою «ІКТ-технології в освіті як інструмент впливу на системні інноваційні зміни в організації роботи навчального закладу».
25 лют. 2015

Масові онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії.
24 лют. 2015

Нові підручники від "Основи"

Видавнича група «Основа» — загальновизнаний лідер на ринку педагогічної преси та, зокрема, на ринку шкільної та дошкільної методики. Уже понад 12 років вона плідно співпрацює з органами управління освітою і закладами освіти всіх рівнів.