23 лют. 2015

Міський семінар для керівників

20 лют. 2015

Довгоочікувані перемоги!!!

Завершився ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з історії. Серед його учасників було 8 представників закладів освіти нашого міста. Й цього року вони показали гарні результати та подарували місту шість перемог.
19 лют. 2015

Завершується реєстрація для участі у ЗНО

20 лютого завершується реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2015 році.
18 лют. 2015

«МИ НЕБАЙДУЖІ-2015»

ІІ обласний дитячий конкурс соціальної реклами
17 лют. 2015

ВІРТУАЛЬНА ПАЛІТРА

ІІ обласний конкурс дитячого малюнка в стилі Петриківського розпису
16 лют. 2015

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

До департаменту освіти і науки облдержадміністрації звернулась головний і науковий редактор всеукраїнського науково-практичного журналу «Директор школи, ліцею, гімназії», провідний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Ольга Виговська з проханням поширити наступну інформацію.
12 лют. 2015

Розкрилля душі

Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі», присвячений 85-річчю від дня народження Ліни Костенко
11 лют. 2015

Виграй 20 тисяч грн

В найбільшому економіко-гуманітарному вузі України – Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) – розпочалася реєстрація на Олімпіаду для 11-класників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
10 лют. 2015

Оновлення програм

У Міністерстві освіти і науки вирішено розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
9 лют. 2015

Нові програми для учнів 1-3 класів

Міністерство освіти і науки оприлюднило проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів.