19 вер. 2018

«Учитель року – 2019»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 № 603 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», рішенням центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» визначено умови проведення конкурсу.
18 вер. 2018

Урок доброти

Благодійний фонд «Happy Paw» запрошує школи провести 4 жовтня Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до чотирилапих.
17 вер. 2018

Вебінари для математиків

Відновлено роботу регулярних вебінарів для вчителів з «олімпіадної» математики.
13 вер. 2018

Фестиваль педагогічних ідей

11 – 13 жовтня 2018 року в м. Одеса відбудеться VІІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»
11 вер. 2018

"Школа майбутнього"

З метою розвитку у школярів вмінь та навичок створення авторських медіапродуктів, обміну досвідом з використання нових медіатехнологій, спілкування з однолітками-однодумцями та фахівцями у сфері медіа, проводиться обласний конкурс учнівських медіапроектів «Школа майбутнього».
7 вер. 2018

На крилах гармонії

З 18 по 20 жовтня 2018 року на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради УДЦПО спільно з Херсонським Таврійським ліцеєм мистецтв буде проведено Всеукраїнський фестиваль мистецтв “На крилах гармонії”.
4 вер. 2018

«Я – козацького роду!»

«Шкільний портал» пропонує учням долучитися до ІІ щорічного національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва.
31 серп. 2018

Вирішення конфліктів

З метою протидії цькуванню, конфліктам серед дітей 11-18 років закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної та позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році пропонується впровадження комплексу освітніх програм.
28 серп. 2018

Конкурс на кращу методичну розробку STEM-уроку

Відповідно до Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти, Дніпровська академія неперервної освіти оголошує Конкурс на кращу методичну розробку STEM-уроку, який проводитиметься у серпні-жовтні 2018 року.
22 серп. 2018

Міські методичні об'єднання

28 серпня 2018р. на базі ЗЗСО №6 відбудуться засідання міських методичних об’єднань.