25 черв. 2019

Міський фестиваль - 2019
27 трав. 2019

"Сокіл" ("Джура")

ІІ обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри
16 квіт. 2019

Креативна освіта в дії

Педагогічний колектив колегіуму № 11 вже кілька років працює над проблемою креативності. Креативність заохочує людей мислити не за стандартами, а дивитись на речі з іншої точки зору. Основними навичками креативного мислення є генерування ідей, відкритість до нового, уява та цікавість, розсудливість і дивергентне мислення (пошук різних рішень для вирішення однієї і тієї самої проблеми).
16 квіт. 2019

Тато, мама, я - спортивна сім'я

13 квітня Новомосковським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради були проведені спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 13 сімей - представники закладів освіти міста: ЗЗСО № 1, 2, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 18, НВК № 5, 17, гімназії № 3, колегіуму № 11.
1 квіт. 2019

Гра інтелектуалів

Традиційно у дні шкільних канікул у Палаці культури «Металург» пройшов весняний турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У турнірі взяло участь 15 команд закладів освіти міста (учні 9-11 класів) та команда Черкаської школи (смт Черкаське) .
6 бер. 2019

«Шевченко – наш, він для усіх століть…»

04 березня на базі закладу загальної середньої освіти № 1 відбувся міський конкурс на краще виконання художніх творів Тараса Григоровича Шевченка та творів, присвячених видатному генію української нації. Мета Конкурсу – популяризація творчості поета, виховання у молоді шанобливого ставлення до літературної спадщини Кобзаря.
2 бер. 2019

Земля - наш спільний дім

27 лютого на базі КЗЗСО №1 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», метою якого було поширення знань про безпеку довкілля серед учнівської молоді. Учасниками заходу стали 11 команд закладів освіти міста. Програмою Конкурсу були передбачені виступи агітбригад за темою «Моя мала Батьківщина».
1 бер. 2019

Обдаровані діти: формула успіху

Сьогодні система освіти в нашій країні переживає період серйозних реформ, спрямованих на те, щоб її рівень відповідав високим європейским стандартам. Ми хочемо бачити нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, яка вміє самостійно розв’язувати поставлені перед нею завдання, талановитою, творчою, одним словом, успішною.
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови