12 черв. 2015

Правове забезпечення реформи освіти в Україні

17-19 червня 2015 року в м. Києві на базі Київського національного університет ім. Тараса Шевченка відбудеться МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМИ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»
11 черв. 2015

ЗНО з математики: особливості тесту 2015 року

Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з математики є оцінка підготовленості учасників тестування з метою конкурсного відбору для навчання у вищих навчальних закладах. Зміст сертифікаційних робіт ЗНО базового та поглибленого рівнів визначається на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти.
10 черв. 2015

Пошук університету за предметами ЗНО

Напередодні вступної кампанії сайтом Освіта.ua створено спеціальний сервіс, що допоможе абітурієнтам спростити процес пошуку вищих навчальних закладів та спеціальностей.
9 черв. 2015

Масові онлайн-курси

Сьогодні ми є свідками справжньої революції в світовій освіті. Восени 2011 року Стенфордський університет запропонував всім бажаючим безкоштовно три своїх курси через мережу Інтернет. Лише в одному з цих курсів тоді взяло участь близько 160 тисяч студентів зі 190 країн світу. На червень 2014 року в світі існувало вже близько 2600 МВОК – 327% зростання порівняно з 2013! Масові онлайн-курси створюють десятки провідних університетів по всьому світу, а такі країни як Франція, Китай та Йорданія заснували національні платформи МВОК.
8 черв. 2015

Тренінг розвитку еутимних здібностей

Протягом першого тижня червня 2015 р. на базі СЗШ № 6 відбувся тренінг для фахівців психологічної служби закладів освіти міста.
5 черв. 2015

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон 2015

За сприяння та участі Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту педагогіки НАПН України, Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів у рамках відбудуться вебінари з найактуальніших питань сучасної освіти.
4 черв. 2015

Всеукраїнський конкурс «Діти України – єдині»

Мир. Злагода. Повага до ближнього. Хочеш бачити свою країну такою? Розкажи всім, як цього досягти. Напиши есе на 1 сторінку.
3 черв. 2015

ЗНО 2015. Поради абітурієнтам

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти підготував відеоролик для випускників ЗНЗ щодо особливостей ЗНО 2015 року.
3 черв. 2015

Організація діяльності музеїв історичного профілю

Зважаючи на особливо важливу роль музеїв історичного профілю навчальних закладів у патріотичному вихованні дітей та учнів, формуванні їхньої громадянської позиції, Міністерство освіти і науки України розробило Методичні рекомендації щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які перебувають у сфері управління МОН України, для використання в практичній роботі.
2 черв. 2015

Он-лайн олімпіада з інформатики

1000 "найрозумніших" отримають подарунки та перейдуть на наступний рівень.