7 лип. 2015

Апеляція результатів ЗНО у 2015 році

Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН України № 300 від 16 березня 2015 року, результати зовнішнього оцінювання можуть бути предметом апеляційного оскарження.
6 лип. 2015

Земля – наш спільний дім

Відповідно до орієнтовного плану проведення масових заходів департаменту освіти і науки облдержадміністрації та комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” та з метою залучення дітей та молоді до активної природоохоронної діяльності, розвитку творчих здібностей колективів екологічної просвіти та привернення уваги громадськості до екологічних проблем сьогодення КЗО „ОЕНЦДУМ” проводить щорічний обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім”, який в 2016 році має назву „Щоб ґрунти родючими та щедрими були, будь господарем, людино, на своїй землі!”.
3 лип. 2015

Конкурс малюнків «Я народився в Україні»

Благодійний фонд «Національне відродження» оголошує конкурс дитячих малюнків до Дня Незалежності – «Я народився в Україні». Прийом робіт на конкурс та голосування триватиме до 24 серпня 2015 року. Оголошення результатів конкурсу та урочисте вручення подарунків переможцям відбудеться протягом тижня після завершення конкурсу.
2 лип. 2015

ЗНО -2015 завершено!

Основна сесія ЗНО 2015 завершена!
1 лип. 2015

Педагогічний пошук – 2015

Відповідно до наказу Міністерства від 06.02.2015 № 99 «Про затвердження плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2015 рік» 19-20 серпня ц.р. у м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України буде проведена Всеукраїнська серпнева конференція «Педагогічний пошук – 2015».
30 черв. 2015

Мій особистісно зорієнтований урок

15–16 жовтня 2015 року у м. Рівне відбудеться V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок". Для тих, хто цікавиться проблемами особистісно зорієнтованого навчання, має творчі набутки й тим, хто лише роздумує!
26 черв. 2015

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів розпочато проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки у 2015/2016 навчальному році.
25 черв. 2015

Школи мають уникати "руського миру"

Міністерство освіти і науки звернулось з проханням уникати співпраці з антиукраїнськими організаціями і структурами.
24 черв. 2015

Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родини

Університет менеджменту освіти проводить відкритий конкурс «Разом! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родини».
23 черв. 2015

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

Міністерства освіти і науки України підготувало програму виховних заходів з питань попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція» для учнів 7-11 класів.