11 черв. 2014

Про можливість відвідування «Музею совєтської окупації»

З 2006 року при Київській міській організації товариства «Меморіал» ім. В.Стуса створений і функціонує «Музей совєтської окупації».
10 черв. 2014

До нового навчального року!

Шановні колеги! Методичний кабінет оприлюднює свої пропозиції до планування на наступний навчальний рік та рекомендації ДОІППО по роботі над обласною проблемою.
9 черв. 2014

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади розпочато

Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів розпочато проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови та літератури у 2014/2015 навчальному році.
4 черв. 2014

VІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників 18-19 вересня 2014 року проводить VІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.
3 черв. 2014

До уваги абітурієнтів!

3 червня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2014 році.
2 черв. 2014

Відчинилося життя

Допомогти ближньому – це те мале, що може зробити кожен із нас… 08 червня 2014 р. 0 16.00 в ПК "Металургів" відбудеться благодійний концерт «Відчинилося життя». Всі кошти від виступу вокальна студія «Маленький блюз» перерахує Волоку Максимові, учневі 2 класу гімназії № 3.
30 трав. 2014

Первоцвіти

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.03.2014 р. № р- 164/03-14 з метою охорони та збереження рідкісних ранньоквітучих і реліктових видів рослин у навчальних закладах м. Новомосковська проходила операція «Первоцвіт – 2014».
29 трав. 2014

Якості практичного психолога

З травня місяця в СЗШ № 6 проводяться тренінги за програмою Дніпропетровського обласного НМЦ практичної психології і соціальної роботи «Професійно важливі якості практичного психолога»
27 трав. 2014

"Експериментаніум"

До Вашої уваги - виїзна науково-розважальна програма музею "Експериментаніум", яку можна включити до програми літнього пришкільного табору.
23 трав. 2014

Останній дзвоник

Навчальні заняття в 2013-2014 н.р. завершуються 30 травня святом «Останній дзвоник»