10 квіт. 2015

Відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

Міністерство освіти і науки України рекомендує українським школам активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.
9 квіт. 2015

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з англійської мови

На сайті ЗНО онлайн розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з англійської мови.
8 квіт. 2015

Найкращий читач України – 2015

В обласній дитячій бібліотеці відбувся регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2015», участь у якому взяли 40 кращих читачів області. Наше місто на конкурсі юних шанувальників книги представляли учениця 6 класу НВК № 1 Грицай Валерія та учениця 7 класу СЗШ № 2 Алієва Саміра – переможці попереднього етапу змагання.
7 квіт. 2015

УЦОЯО готовий проводити ДПА-2016 у формі ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти готується внести пропозицію, щоб з 2016 року випускники шкіл складали ДПА у вигляді ЗНО не лише з української мови і літератури, а ще з двох предметів, які обиратимуть самостійно.
6 квіт. 2015

«Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України»

3 квітня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація додаткового параграфу з історії України для учнів 11-х класів та методичного матеріалу для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України».
3 квіт. 2015

Актуальна інформація

До уваги учасників ЗНО! В 2015 році запрошення-перепустки не надсилатимуться поштою.
2 квіт. 2015

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з історії України

На сайті ЗНО он-лайн розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з історії України.
1 квіт. 2015

Конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Запрошуємо взяти участь у XIII Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який відбудеться в березні-травні 2015 року.
31 бер. 2015

УВАГА! Стартував конкурс рефератів про Польщу

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку повідомляє, що за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові та Університету Економіки WSG з 18 березня по 10 травня 2015 року проводиться вікторина з історії, географії, економіки та культури Республіки Польща.
30 бер. 2015

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з української мови

На сайті «ЗНО онлайн» розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з української мови та літератури.