14 лют. 2014

Нагадуємо випускникам!!!

Кінцевий термін реєстрації на ЗНО-2014 - 5 березня та ще раз звертаємо увагу на типові помилки, що мають місце в оформленні реєстраційних документів.
13 лют. 2014

ІІІ етап олімпіади з географії

Завершився ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.
12 лют. 2014

Нові стандарти: ДНЗ та початкова школа

11 лютого 2014 року була проведена педагогічна конференція на тему: "Нові стандарти: ДНЗ та початкова школа".
11 лют. 2014

Щиро вітаємо переможців!

8 та 9 лютого в ДОІППО проходили змагання юних інформатиків.
10 лют. 2014

В розділі "Методичні рекомендації" розміщені матеріали для підготовки методичної розробки та експертної оцінки діяльності педагогічного працівника.

6 лют. 2014

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

В ЗНЗ міста йде підготовка до участі в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, яка відбудеться 21 лютого в ДОІППО.
4 лют. 2014

Всеукраїнський тиждень права

Згідно плану заходів управління освіти в січні 2014 року у закладах освіти міста Новомосковська проведено Тижні права в межах конкурсу на кращу організацію проведення Всеукраїнського тижня права.
31 січ. 2014

Лелека - 2014

Розпочався Міжнародний учнівський конкурс юних істориків "Лелека-2014".
30 січ. 2014

Відновлено роботу науково - методичної ради

29 січня на базі ліцею «Самара» відбулось перше засідання НМР, на якому були внесені деякі зміни до Положення про міську педагогічну виставку «Педагогічні здобутки освітян Новомосковська».
29 січ. 2014

Юні біологи міста

Естафету переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад перейняла команда біологів міста.

Класна оцінка