18 трав. 2015

ЗНО онлайн з географії

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з географії, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.
15 трав. 2015

Чужих дітей не буває

Міністерство освіти і науки України спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація працівників дошкільної освіти" ініціює проведення Всеукраїнської акції "Чужих дітей не буває" та запрошує активно долучитися до неї. Акція присвячена проведенню Міжнародного дня захисту дітей та триватиме з 25 травня по 5 червня 2015 року.
14 трав. 2015

Наукові школи для молоді

Міністерством освіти і науки затверджено Положення про наукові профільні школи учнівської молоді, визначено порядок організації та діяльності наукових профільних шкіл учнівської молоді, які мають стати однією з форм організації позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму.
13 трав. 2015

Річниця депортації кримських татар

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести єдиний урок пам’яті, присвячений вшануванню початку депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму, яка розпочалася 18 травня 71 рік тому.
12 трав. 2015

Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з фізики

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з фізики учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з фізики, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.
8 трав. 2015

Визначте свій тестовий бал з української мови

Скористувавшись сервісом сайту ЗНО онлайн учасники тестування з української мови і літератури, що відбулося 24 квітня 2015 року, можуть обчислити свій тестовий бал, отриманий за виконання завдань тесту.
8 трав. 2015

Яндекс. ЗНО

Навчально-методична лабораторія моніторингу якості освіти та зовнішнього оцінювання ДОІППО пропонує педагогам безоплатний доступ до онлайн-тестів з усіх предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, з можливістю дати учням кілька варіантів завдань, автоматичним підрахунком результатів та зручним механізмом їх аналізу.
7 трав. 2015

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з біології

На сайті ЗНО онлайн розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з біології.
6 трав. 2015

Нові вершини…

У березні 2015 р. вчетверте відбувся Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» під керівництвом Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти.
5 трав. 2015

Ювілей збирає друзів

В четвер, 30 квітня 2015 року, історико-краєзнавчий музей ім. Петра Калнишевського в нашому місті відсвяткував знаменну дату – 55-літній ювілей з часу заснування.