12 січ. 2015

Участь у конкурсі мовознавців імені Петра Яцика

Важливим компонентом у формуванні мовної компетентності учнів є участь у мовознавчих та мовно-літературних конкурсах.
9 січ. 2015

Віртуальні міські методичні об'єднання

До уваги вчителів-предметників! На нашому сайті працюють віртуальні методичні об'єднання вчителів.
8 січ. 2015

Щодо заходів безпеки у навчальних закладах

Міністерство освіти і науки України доручило департаментам (управлінням) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій довести до відома керівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, структурних підрозділів професійно-технічних та вищих навчальних закладів заходи щодо забезпечення безпеки під час навчально-виховного процесу.
6 січ. 2015

До уваги учасників пробного ЗНО!

У ваших особистих кабінетах відкрито доступ до онлайн тестування.
5 січ. 2015

Реєстрація для участі в ЗНО

Сьогодні розпочалась реєстрація випускників для участі в ЗНО 2015 і триватиме до 20 лютого 2015 року.
29 груд. 2014

Вчитель-новатор

Компанія «Майкрософт Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводять Одинадцятий конкурс «Вчитель-новатор».
26 груд. 2014

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ
24 груд. 2014

Обласна виставка-презентація

Експертною комісією НМК проводиться відбір матеріалів, поданими навчальними закладами міста, до участі в обласній виставці-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015»
22 груд. 2014

Вітання переможцям конкурсу імені Петра Яцика!

Вітаємо переможців Третього обласного очного туру XV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика!
19 груд. 2014

І знову перемоги!

Вітаємо переможців третього обласного заочного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.