Нові підручники від "Основи"

24 лют. 2015
Видавнича група «Основа» — загальновизнаний лідер на ринку педагогічної преси та, зокрема, на ринку шкільної та дошкільної методики. Уже понад 12 років вона плідно співпрацює з органами управління освітою і закладами освіти всіх рівнів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2014 р. № 1461 «Про проведення конкурсного  відбору  оригінал-макетів  підручників  для  учнів  4-х  та  7-х  класів загальноосвітніх навчальних закладів», Видавнича група «Основа» бере участь у вказаному відборі з оригінал-макетами підручників для учнів 7-х класів з української та російської мов та підручником з англійської мови для  учнів 4-х класів. Ознайомитися з текстами оригінал-макетів цих підручників можна за посиланням http://osnova.com.ua/news/504 .