ІКТ - в практику діяльності сучасної школи

27 лют. 2015
26 лютого 2015 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласного круглого столу за темою «ІКТ-технології в освіті як інструмент впливу на системні інноваційні зміни в організації роботи навчального закладу».

Для  презентації досвіду роботи педагогічних колективів експериментальних навчальних закладів щодо організації діяльності з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, обговорення  питання впровадження  електронного контенту в навчально-виховний процес, аналізу основних здобутків та розгляду можливостей їх узагальнення й поширення серед навчальних закладів області були  запрошені директори експериментальних навчальних закладів, які працюють над проблемою «Використання Інтернет та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості», завідувачі та методисти міських (районних) методичних кабінетів.

В роботі  обласного круглого столу та обговоренні винесених на нього питань взяли участь і представники освітянської громади нашого міста - завідувач методичного кабінету О.А. Амеліна, методист М.В. Полякова, директор СЗШ № 2 І.А. Липка та директор СЗШ № 13 О.М. Петровська.

Відкрила  засідання круглого столу проректор комунікацій ДОІППО, кандидат філософських наук М.Г. Ватковська.

Марина Григорівна  та старший викладач кафедри управління інформаційно-освітніми проектами  ДОІППО Т.В. Мотуз презентували виступи з теми «ІКТ-технології в освіті як інструмент впливу на системні інноваційні зміни в організації роботи навчального закладу». Після чого учасники круглого столу ґрунтовно і всебічно обговорили окремі  питання з визначеної теми. Зокрема, з особливостями організації методичної роботи в школі в умовах експерименту учасників семінару познайомила директор СЗШ № 2 нашого міста І.А.Липка. Ірина Анатоліївна розповіла також про можливості використання Інтернету та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі, їх вплив на його результативність та становлення інноваційної особистості.

Закінчилось засідання обласного круглого столу прийняттям рекомендацій з питання впровадження ІКТ-технологій   в практику діяльності навчальних закладів та обговоренням завдань ІV (узагальнюючого) етапу експериментального дослідження.