Конкурс підручників

10 бер. 2015
2 березня розпочався другий етап конкурсного відбору підручників для 4-х і 7-х класів.

У період з 2 по 20 березня на порталі репозитарія навчального контенту (ua.lokando.com) змагатимуться близько 220 оригінал-макетів конкурсних підручників. Вчителі можуть передивлятися та завантажувати скорочені варіанти оригінал-макетів підручників (60 сторінок і зміст) без будь-яких перешкод і реєстрації на порталі.

Із 3 березня для зареєстрованих учителів наданий доступ до захищених повних версій підручників, згрупованих за номінаціями. Вони можуть бути встановлені на вчительських комп’ютерах, а також завантажені школою.

Участь педагогів у відборі нових підручників є важливим кроком до підвищення якості української освіти та виховання конкурентоспроможної української молоді в європейському освітньому просторі.

На сторінці «КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ» репозитарія ви знайдете усю необхідну інформацію, а також відео, що демонструє, як знайти і передивитися запропоновані для відбору підручники.