28 січ. 2016

Академія навичок

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» реалізує освітній проект «Академія навичок».
27 січ. 2016

Конкурс з українознавства

Науково-дослідний інститут українознавства запрошує до участі у ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який відбудеться 24–26 березня 2016 р. у м. Києві
26 січ. 2016

Фестиваль презентацій творчих досягнень

Оргкомітет VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» запрошує до участі в Фестивалі презентацій творчих досягнень експериментальних шкіл України.
25 січ. 2016

Змагаймось за нове життя

27 лютого 2016 року в рамках святкування 145 річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки Міністерство культури України, Громадська організація Педагогічний центр «Академія» (місто Полтава) ініціюють відродження й розвиток на Всеукраїнському рівні Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був започаткований громадською діячкою п. Марією Фішер – Слиж (Торонто, Канада).
22 січ. 2016

«На крилах мрій»

З метою розвитку творчих здібностей слухачів секції літературна творчість 29 січня 2016 року Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України спільно з Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара заплановано проведення літературно-музичного вечора «На крилах мрій».
21 січ. 2016

Бій під Крутами

29 січня 2016 року в Україні відзначається День пам'яті Героїв Крут.
20 січ. 2016

Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова і література

Цього року основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання відкриє проведення тестування з української мови і літератури. Тест з предмета відбудеться 5 травня.
19 січ. 2016

Турнір юних філософів та релігієзнавців

З метою популяризації філософських знань серед учнівської молоді та духовно-морального виховання школярів, в 2016 році проводиться ІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців.
18 січ. 2016

„The Quarry life award”

З метою збереження біорізноманіття на кар'єрах Міжнародна компанія HeidelbergCement у 2016 році проводить 3-тій Міжнародний конкурс „The Quarry life award”.
16 січ. 2016

БЕЗПЕКА ОЧИМА ДІТЕЙ

Охорона праці очима дітей – під такою назвою стартує Всеукраїнський творчий конкурс. До участі в ньому запрошуються школярі Дніпропетровщини.