19 квіт. 2016

Всеукраїнська олімпіада «Фінансовий геній»

Ти вчишся в 11 класі і плануєш вступати до вищого навчального закладу? ПриватБанк сплатить твою освіту! Приймай участь у всеукраїнській Олімпіаді "Фінансовий Геній" і виграй 50 000 гривень на навчання в будь-якому ВНЗ країни.
18 квіт. 2016

КОНКУРС «КЛАС МАЙБУТНЬОГО З ЮНІОРБАНКОМ!»

ЮніорБанк прагне зробити освіту більш сучасною та цікавою для всіх дітей України.
15 квіт. 2016

Здорова дитина - квітуча Україна!

Часописи "Розкажіть онуку" та "Бібліотечка вихователя дитячого садка" за сприяння Інституту модернізації змісту освіти, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України проводитимуть Всеукраїнську Акцію-конкурс "Здорова дитина - квітуча Україна!"
14 квіт. 2016

XIII Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який відбудеться в квітні - травні 2016 року. Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.
13 квіт. 2016

Завдання ЗНО з української мови

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, результати якого цього року також будуть зараховані випускникам шкіл, як ДПА з української мови, відбудеться вже 5 травня.
12 квіт. 2016

Міжнародний День Землі

22 квітня пропонуємо взяти участь у публічній акції «Рух за сталий розвиток», щоб привернути увагу громади нашого міста до ідей сталого розвитку.
11 квіт. 2016

Програми для 10-11 класів

Міністерство освіти і науки оприлюднило для громадського обговорення проекти розвантажених навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
8 квіт. 2016

Завдання ЗНО з історії України

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання з історії України є найбільш популярним серед випускників шкіл, окрім обов’язкового тесту з української мови. Також тест є одним із обов’язкових предметів на вибір випускників шкіл, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі.
6 квіт. 2016

Незалежність. Від 1991-го – назавжди

На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 МОН рекомендує протягом 2016 року провести тижні історії під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди”
5 квіт. 2016

Інтерактивна школа творчого вчителя

З огляду на набуття все більшої актуальності використання цифрових технологій в освітньому просторі, видавництво «Ранок» виступає з ініціативою надати вчителям та учням можливість вільного скачування повних електронних версій підручників видавництва для 4 та 7 класів.