29 лют. 2016

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «50 СЛІВ»

З 20 березня по 20 квітня 2016 року буде проведено 35-й різнотематичний міжнародний конкурс «50 слів», ініціатором якого є всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток».
26 лют. 2016

Міжнародна виставка

17-19 березня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудуться Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя міжнародна виставка закордонних навчальних закладів і агенцій «World Edu».
25 лют. 2016

Листівка до 8 Березня

За ініціативи благодійного фонду народного депутата України Вадима Нестеренка «Твій рідний край» та організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради в усіх навчальних закладах та художніх гуртках м. Новомосковська в період з 23 лютого по 03 березня 2016 року з метою розвитку естетичного виховання шкільної молоді пройде конкурс на кращий малюнок «Листівка до 8 Березня «ВЕСНА В ПОДАРУНОК МАМІ».
24 лют. 2016

Про надходження підручників для учнів 4-х, 7-х класів

Питання забезпечення учнів 4-х, 7-х класів загальноосвітніх закладів міста хвилювало педагогічну та батьківську громадськість, самих школярів, починаючи з початку нового 2015-2016 навчального року. І ось, нарешті, розв’язанню його покладено початок.
23 лют. 2016

Школярам розкажуть про окупацію Криму

В українських школах проведуть заходи, приурочені до Дня початку кримського спротиву.
22 лют. 2016

«Школа майбутнього»

З метою розвитку у школярів вмінь та навичок роботи з новими технологіями скрайбінг-презентацій, проводиться обласний конкурс учнівських проектів (скрайбінг-роликів) «Школа майбутнього»
19 лют. 2016

ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «Я – ЧАРІВНИК»

Наше суспільство опинилось у становищі, коли кількість негативної інформації перебільшує кількість позитивної. Це дуже погано і для дорослих людей, а для дітей, чия психіка ще не сформована остаточно, це ще більш боляче. Тому ми хочемо пригорнути увагу суспільства до дитячої творчості, а дітям надати можливість відчути себе чарівниками, які можуть змінити світ.
18 лют. 2016

Навчальні заклади вшанують Героїв Небесної Сотні

Міністерство освіти і науки звернулось до органів управління освітою та навчальних закладів країни з проханням віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього держави.
17 лют. 2016

Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова і література

Цього року основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання відкриє проведення тестування з української мови і літератури. Тест з предмета відбудеться 5 травня. Участь у тестуванні братимуть усі випускники шкіл 2016 року. Результат виконання частини завдань цього тесту, що відносяться до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури буде використовуватися абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.
16 лют. 2016

Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з біології

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з біології, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.