Змагаймось за нове життя

25 січ. 2016
27 лютого 2016 року в рамках святкування 145 річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки Міністерство культури України, Громадська організація Педагогічний центр «Академія» (місто Полтава) ініціюють відродження й розвиток на Всеукраїнському рівні Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був започаткований громадською діячкою п. Марією Фішер – Слиж (Торонто, Канада).

Конкурс - відкрите змаганням учнівської та студентської молоді у різних номінаціях. Головною метою його є сприяння глибшому вивченню спадщини Лесі Українки, виховання почуття патріотизму, національної гідності, особистої відповідальності за прийдешнє нашої Батьківщини.

З метою спільного відродження на теренах України творчого кримського змагання Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  пропонує на регіональному рівні підтримати проведення зазначеного конкурсу.

Положення про I Всеукраїнський (XII Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці, розміщено на сайті Громадської організації Педагогічний центр «Академія» (місто Полтава).