18 бер. 2016

Новомосковські заклади освіти в проекті "Вчимося жити разом"

З 2016 року Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області впроваджують проект «Вчимося жити разом», який стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.
16 бер. 2016

Дистанційні курси англійської мови

Знання англійської мови у сучасному світі є необхідною навичкою для кожної людини. Вивченню англійської приділяють усе більше уваги як суспільство так і держава. 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, вдосконалюються навчальні програми, змінюються принципи викладання мови тощо.
14 бер. 2016

Конкурс "Шкільна бібліотека - 2017"

Міністерство освіти і науки України планує провести у 2016-2017 навчальному році Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2017"
10 бер. 2016

ЗНО з англійської мови

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспитів з англійської мови, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з англійської мови, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.
9 бер. 2016

Global Money Week 2016 в Україні

Global Money Week — міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для упевненого і відповідального фінансового майбутнього.
5 бер. 2016

Безкоштовне навчання в Польщі

Компанія Eurostudy пропонує нові можливості для українських школярів, які закінчують 9-10 класи - безкоштовну освіту в технікумах Польщі.
4 бер. 2016

для проведення ДПА у 9-му класі

З метою методичної допомоги навчальним закладам Освіта.ua разом з провідними вітчизняними фахівцями презентує безкоштовний збірник диктантів, що стане у пригоді учителям української мови при підготовці та проведенні державної підсумкової атестації в 9-му класі.
3 бер. 2016

Весняні канікули з користю

Незабаром на всіх школярів чекають весняні канікули. А отже це час, за який треба не лише відпочити, а й провести його з користю. Перед всіма старшокласниками та їх батьками часто постає не легке завдання – вирішити, чим дитина планує займатись у майбутньому, який університет необхідно обрати для вступу. Деякі батьки самі вирішують за дітей, а деякі дають це право старшокласникам, вважаючи їх вже достатньо дорослими для такого відповідального кроку.
2 бер. 2016

Як якісно підготуватись до ЗНО в онлайн?

На платформі «Знання Онлайн» створено електронні курси підготовки до ЗНО з використанням сучасних методик та технологій викладання. Команда «Знання Онлайн» прагне зробити процес отримання знань цікавим та інтерактивним. Працюйте з кращими викладачами країни на гідний результат не витрачаючи багато коштів.
1 бер. 2016

Обласний фестиваль туристичних відеофільмів

Комунальний позашкільний навчальний заклад „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради проводить обласний фестиваль туристичних відеофільмів, присвячений пам’яті Володимира Пилиповича Ігнатенка