15 груд. 2015

Конкурс імені Тараса Шевченка

09 грудня 2015 р. на базі СЗШ № 6 проведено ІІ (міський) відбірковий етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 63 учні 5-11 класів із 15 загальноосвітніх закладів міста
14 груд. 2015

Конкурс імені П.Яцика

26 листопада 2015 року на базі СЗШ № 6 проведено ІІ (міський) відбірковий етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 116 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста
11 груд. 2015

Литовська феєрія

Всеукраїнська молодіжна громадська організацієя „Серце до серця” спільно з Всеукраїнською благодійною організацією „Рівний – рівному” за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 13 по 17 січня 2016 року проводить Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості „Литовська феєрія”.
10 груд. 2015

Конкурс ”Ukrainian Culture Time”

З метою підкреслення актуальності мови видавництво «MM Publications» оголошує конкурс для викладачів англійської мови.
9 груд. 2015

Конкурс "Моя Батьківщина: місце, де я живу/місце яке я люблю"

Видавництво «MM Publications» запрошує учнів молодшої, середньої та старшої школи взяти участь в творчому конкурсі з англійської мови. Завдання конкурсу для учнів полягає в написанні твору на тему «My motherland: the place where I live / the place I love the most».
8 груд. 2015

ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Вивести свої знання англійської на новий рівень та дізнатися про європейські стандарти викладання пропонують вчителям Дніпропетровщини. Безкоштовні курси для них організувала Британська рада. Найкращі слухачі отримають сертифікат тренера та зможуть навчити новітнім методикам своїх колег. А ще - отримають грошову винагороду у 8 тисяч гривень.
4 груд. 2015

ТРЕНУЙМОСЯ НА МАЙБУТНЄ!

Український центр оцінювання якості освіти пропонує учням 10-х, 11-х класів, а також випускникам минулих років взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні!
3 груд. 2015

Сталий розвиток – наш вибір

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України з метою підвищення знань та методологічних аспектів освіти для сталого розвитку серед педагогічних працівників проектом ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України» проводить конкурс серед педагогічних працівників «Сталий розвиток – наш вибір».
2 груд. 2015

ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас»

Торгівельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з метою формування та розвитку екологічної культури учнів із залученням вчителів, батьків і громадськості до практичної діяльності з поліпшення навколишнього середовища проводить ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас».
1 груд. 2015

Година Коду

Незабаром, у рамках тижня комп’ютерних наук, відбудеться ініціатива Година Коду.