29 груд. 2015

Інтернет-олімпіада з української мови

Кафедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.
28 груд. 2015

Я – європеєць

Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Серце до серця" за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України у листопаді 2015 року - березня 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе "Я - європеєць".
25 груд. 2015

“Snoopy The Peanuts Movie”

Команда національної Програми GoGlobal та мережа кінотеатрів розпочинають показ мультфільму “Snoopy The Peanuts Movie” у кінотеатрах м. Дніпропетровська
24 груд. 2015

Книга спогадів учасників Революції Гідності

Міністерство пропонує заохочувати учнів до збирання матеріалів про учасників Революції Гідності для видання книги спогадів.
23 груд. 2015

125-річчя з дня народження Євгена Коновальця

На виконання постанови Верховної Ради України від 25.11.2015 № 831-VIII 2511 "Про відзначення 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця" МОН пропонує ряд заходів.
22 груд. 2015

IV конкурс на кращий веб-сайт

20 грудня розпочалась реєстрація учасників IV конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти у наступних номінаціях: веб-сайти сільських шкіл; веб-сайти міських шкіл; веб-сайти дошкільних закладів; веб-сайти позашкільних закладів; веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти.
21 груд. 2015

Молодь - енергетиці України 2015

Дніпропетровське відділення Малої академії наук України проводить XV Всеукраїнський конкурс "Молодь - енергетиці України 2015"
18 груд. 2015

Фестиваль «Розстріляна молодість»

11 лютого 2016 року буде проведений заключний етап VIІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування українських воїнів «Розстріляна молодість». До участі запрошуються вихованці позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
17 груд. 2015

Реєстрація для участі у пробному ЗНО

У зв’язку з тим, що початок реєстрації для участі у пробному ЗНО припадає на канікулярний період, ДпРЦОЯО вважає корисним висвітлити це питання під час проведення виховних заходів та батьківських зборів напередодні канікул.
16 груд. 2015

Учитель року – 2016

08 грудня на базі СЗШ № 6 в урочистій атмосфері відбувся відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2016».