«На крилах мрій»

22 січ. 2016
З метою розвитку творчих здібностей слухачів секції літературна творчість 29 січня 2016 року Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України спільно з Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара заплановано проведення літературно-музичного вечора «На крилах мрій».

План проведення заходу передбачає екскурсію Палацом культури студентів імені Юрія Гагаріна Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (Палац князя Потьомкіна, одна з унікальних пам'яток архітектури кінця ХУІІІ століття, яка знаходиться під охороною держави), читання авторських творів юних письменників, учасників заходу, виконання пісень, гра на музичних інструментах.
Почесними гостями заходу є кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Дніпропетровського нашонального уніІверситету імені Олеся Гончара, Шаф Ольга Вольтівна та кандидат філологічних наук, викладач довузівської підготовки Дніпропетровського нашонального університету імені Олеся Гончара, Кулик Анна Олександрівна.
Основними завданнями заходу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до публічної презентації своєї літературної творчості, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку, а також рання професійна орієнтація.
Захід відбудеться 29 січня 2016 року 0 13.30 за адресою: Палац культури студентів імені Юрія Гагаріна Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, площа Шевченка, 1, м. Дніпропетровськ (Парк імені Т. Г. Шевченка).