11 лют. 2016

Нова програма з інформатики для 5-9 класів

Міністерством освіти і науки затверджено програму з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчали інформатику в 2-4 класах. Програмі також надано гриф МОН.
10 лют. 2016

Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку»

Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі Академія наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором УІВЦ «Галактика» проводять Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».
9 лют. 2016

Міжнародний чемпіонат «Золотий Байт»

Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» заснований Комп'ютерною Академією ШАГ у 2008 році. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.
8 лют. 2016

Міжнародний конкурс з українознавства

24-26 березня 2016 року у м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства буде проводитись Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
5 лют. 2016

Завершився конкурс буктрейлерів

28 січня на освітньому порталі Дніпропетровщини оприлюднені результати Обласного дитячого конкурсу буктрейлерів «ЖИВА КНИГА», який проходив з вересня по грудень 2015 року. Всього на конкурс було надано 150 робіт.
4 лют. 2016

Хвиля безпечного Інтернету

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, Інститут модернізації змісту освіти МОН України ініціює Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».
3 лют. 2016

ЗНО онлайн з математики

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з математики, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.
2 лют. 2016

ЗНО онлайн з історії України

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з історії України, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.
1 лют. 2016

З Україною в серці

На початку нового 2016 року в місті народилася збірка учнівської творчості «З Україною в серці». До неї увійшли найкращі вірші, написані юними авторами під час однойменного конкурсу патріотичного вірша, який проходив у рамках другого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України».
29 січ. 2016

Реєстрація на ЗНО-2016

У понеділок 1 лютого розпочинається реєстрація абітурієнтів та випускників шкіл для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року процес реєстрації триватиме впродовж місяця і завершиться 4 березня 2016 року.