30 лист. 2015

Міжнародні виставки

17-19 березня 2016 року відбудеться головна подія освітньої галузі України - Сьома Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "World Edu" у Київському Палаці дітей та юнацтва.
27 лист. 2015

Безкоштовні семінари за STEM-програмами

У грудні в 5-ти містах України пройдуть безкоштовні семінари за міжнародними STEM-програмами для дітей - Jr. FLL (6-9 років) та FLL (9-16 років).
25 лист. 2015

Енергозбереження у школі

Національною металургійною академією України (кафедрою промислової теплоенергетики) за підтримки Міжнародної Академії Наук екології та безпеки життєдіяльності ініційоване проведення конкурсу «Енергозбереження у школі».
23 лист. 2015

Педагогіка здоров’я

Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 8 запрошує прийняти участь у роботі VI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Педагогіка здоров’я”, яка відбудеться 28-29 квітня 2016 року.
19 лист. 2015

Урок пам’яті жертв голодоморів

28 листопада 2015 року, відповідно до указу президента, в усіх населених пунктах України відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
18 лист. 2015

Підготовка учнів до ДПА та ЗНО

Шановні колеги! Представництво видавництва «Macmillan Publishers LTD» запрошує вчителів англійської мови Дніпропетровської області на вебінар за темою «Підготовка учнів до ДПА та ЗНО».
17 лист. 2015

Проект «Міксіке в Україні»

З метою підвищення ефективності впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітніх закладах, забезпечення професійного зростання вчителів, розширення та зміцнення освітньої комунікації в Україні та за її межами у закладах освіти України впроваджується проект «Міксіке»
16 лист. 2015

Наукова школа з англійської мови

З 18 по 25 січня 2016 року у м. Київ Національний центр «Мала академія наук України» спільно зі Школою наукової англійської мови «Вгаігг-English» проводить Наукову школу з англійської мови для учнів на базі Міжнародного центру дитячої творчості «ManLabCamp».
13 лист. 2015

Чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2016»

У листопаді 2015 року - лютому 2016 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХУ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2016»
12 лист. 2015

Великий світ маленької людини

Західно-Українською Асоціацією «Спадщина України» розроблено навчально-методичний комплекс «Великий світ маленької людини», що може використовуватись в навчально-виховному процесі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.