28 лип. 2015

Виші завершують прийом документів

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають у вищі навчальні заклади на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 31 липня.
24 лип. 2015

Перший урок в 2015-2016 н.р.

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що була затверджена у червні цього року.
23 лип. 2015

Підручники можуть друкуватися за бюджетні кошти

Міністерством освіти і науки затверджено перелік підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.
17 лип. 2015

Міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул і кристалів»

27 вересня - 4 жовтня 2015 буде проходити XXII ISSSMC міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул і кристалів». Конференція відбудеться в селі Чинадійово, 9 км від районного центру м Мукачево, Закарпатської області, Україна в готелі Водограй (Fountain).
16 лип. 2015

Хто і коли складатиме ЗНО у 2016 році

​Зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію у 2016 році планується провести за зміненими правилами. Відповідне рішення вже ухвалено Колегією Міністерства освіти і науки України і підписано міністром освіти і науки.
14 лип. 2015

Консультації для абітурієнтів з питань вступу

10 липня розпочала роботу гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА для вступників. Телефонна лінія відкрита для дзвінків у робочі дні з 10:00 до 18:00. Експерти організації надаватимуть консультації абітурієнтам та їхнім батькам щодо основних процедур вступної кампанії.
13 лип. 2015

Вступна кампанія: як подати заяву on-line

У 2015 році абітурієнти можуть скористатися механізмом подання заяви про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі.
10 лип. 2015

Порядок рейтингового відбору абітурієнтів

Під час вступної кампанії у 2015 році вступ абітурієнтів до вищих навчальних закладів України відбуватиметься на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей.
9 лип. 2015

Виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"

У липні-жовтні 2015 року відбудеться Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".
8 лип. 2015

МОН дещо змінило умови вступної кампанії

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Відповідний наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції і вже набрав чинності.