Яндекс. ЗНО

8 трав. 2015
Навчально-методична лабораторія моніторингу якості освіти та зовнішнього оцінювання ДОІППО пропонує педагогам безоплатний доступ до онлайн-тестів з усіх предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, з можливістю дати учням кілька варіантів завдань, автоматичним підрахунком результатів та зручним механізмом їх аналізу.

Сервіс було рекомендовано як один з елементів підготовки до ЗНО Міністерством освіти і науки України: zno.yandex.ua/static/mon.pdf.

На інтернет-сторінках ресурсу розміщено близько 400 тестів для тренування та перевірки знань учнів старших, а також молодших і середніх класів. Насамперед це 140 офіційних тестів ЗНО з усіх предметів минулих років: завдання основних і пробних сесій та демонстраційні варіанти. Крім того, на порталі є тести ДПА для 4, 9 та 11 класів, а також моніторингу якості освіти для 5 і 10 класів 2013 року з основних предметів.

На сторінці zno.yandex.ua/info/ вчителі знайдуть розклад основних та додаткових сесій ЗНО, ДПА, а також стислий і зрозумілий виклад основних змін, що стосуються порядку оцінювання 2015 року.

Педагоги можуть використовувати даний сервіс і як елемент навчальної діяльності на уроках та виконання домашньої роботи, здійснювати аналіз результатів учнів, побачити характерні помилки, звернути увагу на питання, що викликають складнощі, або ж, навпаки, є легкими і не потребують повторення.

Група освітніх проектів компанії “Яндекс. Україна” вітає будь-які коментарі щодо роботи сервісу, які можна залишити за посиланням “Зворотний зв'язок”, що розміщений унизу сторінки zno.yandex.ua.