23 вер. 2015

Профілактика ВІЧ-інфекції в навчальних закладах

Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі на тему: «Просвітницька робота з профілактики ВІЛ-інфекції в навчальних закладах». Вебінар відбудеться 25 вересня 2015 о 16.00.
22 вер. 2015

Міксіке в Україні

У 2015-2016 навчальному році взяти участь в українсько-естонському проекті "Міксіке в Україні", який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії.
21 вер. 2015

День міста – свято талантів

19 вересня навчальні заклади нашого міста взяли активну участь у радісному, велелюдному святі на честь 439-ої річниці заснування Новомосковська та 72-ої річниці визволення його від німецько-фашистських загарбників.
18 вер. 2015

Увага! Небайдужим до майбутнього ЗНО!

Пропонуємо ознайомитися зі змістом петиції Президенту України «Щодо забезпечення можливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в Україні у 2016 році.»
17 вер. 2015

Про проведення експертних місій ЄС

21-25 вересня в Україні перебуватимуть місії експертів ЄС з оцінки виконання Україною критеріїв другої фази Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України – Блок 2 «Міграція та притулок».
16 вер. 2015

Наукові пікніки

20 вересня 2015 року з 12.00 до 16.00 у Парку Ракет (м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1) відбудеться "Науковий пікнік".
15 вер. 2015

Обласний дитячий конкурс соціальної фотографії «Foto-ми…Foto-мить»

З 15 вересня по 1 грудня 2015 року кафедра управління інформаційно-освітніми проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у партнерстві з Міжнародною освітньою програмою «EUROSTUDENT» при підтримці «Centerfor Europian Integration» проводить Обласний дитячий конкурс соціальної фотографії «FOTO-МИ… FOTO-МИТЬ».
14 вер. 2015

Обласний дитячий конкурс буктрейлерів «Жива книга»

З 15 вересня по 1 грудня 2015 року кафедра управління інформаційно-освітніми проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у партнерстві з Міжнародною освітньою програмою «EUROSTUDENT» при підтримці «Centerfor Europian Integration» проводить Обласний дитячий конкурс буктрейлерів «ЖИВА КНИГА».
11 вер. 2015

Тренінг для вчителів англійської мови

24 вересня о 10.30 на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться тренінг для вчителів англійської мови програми «e -Twinning Plus».
10 вер. 2015

На порозі атестації ДНЗ

9 вересня гімназія № 3 гостинно зустрічала учасників семінару-практикуму із питань проведення атестаційної експертизи закладів освіти - педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів нашого міста.