3 жовт. 2015

Акція "Напиши листа захиснику України"

Міністерство освіти і науки рекомендує організувати та провести в навчальних закладах Всеукраїнську молодіжну та дитячу акцію "Напиши листа захиснику України".
2 жовт. 2015

Підготовка до ЗНО

З 25 серпня по 30 жовтня 2015 р. буде відкрито безкоштовний доступ до тестів з української мови і літератури 5 - 11 класи та інших предметів.

XVI Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

Традиційно 09 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, відбудеться урочисте відкриття Конкурсу.

Конкурс Шевченка

Міністерство освіти і науки радить провести 2 жовтня 2015 року відкриття VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка в усіх навчальних закладах України.

Інтерактивні уроки: Альтернативи насильству

Благодійний фонд "Щасливе і здорове дитинство" у 2015-2016 н.р. проводить у загальноосвітніх навчальних закладах, загальноосвітніх школах-інтернатах тренінги "Інтерактивні уроки: Альтернативи насильству" за фінансової підтримки Швейцарської агенції із розвитку і співробітництва.
30 вер. 2015

Молодіжні управлінські поєдинки

Молодіжні управлінські поєдинки “Junior Management Battle” це принципово новий для України формат Молодіжних інтелектуальних змагань. Завданнями Молодіжних інтелектуальних змагань є створення умов для інтелектуальної самореалізації молоді у всіх сферах суспільного життя України.
29 вер. 2015

Відзначення річниці Революції на граніті

З 2 до 17 жовтня школам рекомендовано проводити заходи присвячені Революції на граніті, що пов'язано із періодом тривалості цієї події.
28 вер. 2015

Литовська феєрія

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний—рівному» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 11 по 15 листопада 2015 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» (далі Фестиваль).
25 вер. 2015

Відкриваючи двері

Громадською організацією «Співтовариство особливих сімей «Ми Разом» за підтримки Міністерства освіти і науки України 13-14 жовтня 2015 року у місті Києві буде проведено міжнародну конференцію з проблем аутизму «Відкриваючи двері».
24 вер. 2015

Випускні іспити у школах відбудуться у формі ЗНО

Міністерством освіти і науки затверджені строки та форму проведення державної підсумкової атестації учнів у 2015/16 навчальному році.