9 вер. 2015

Результати ЗНО 2012-2014

На сайті ДпРЦОЯО розміщено рейтинги загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2012-2014 років.
8 вер. 2015

2016 – рік англійської мови

Видавництво «MM Publications», з метою підтримки ініціативи Міністерства освіти і науки України «2016 - рік англійської мови», підвищення рівня професійної кваліфікації вчителів та популяризації англійської мови серед учнів оголошує конкурси для учнів та вчителів.
7 вер. 2015

Перелік літератури для використання в ЗНЗ

Міністерство освіти і науки надало переліки навчальної літератури, що мають відповідний гриф, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році.
4 вер. 2015

Міжнародний творчий конкурc «Моя країна в європейській сім’ї»

Центр німецької культури «Widerstrahl» оголошує Міжнародний творчий конкурc для німецькомовної молоді України, Республіки Молдова, Грузії, Республіки Білорусь на тему «Моя країна в європейській сім’ї».
31 серп. 2015

Підсумки проведення серпневої педагогічної декади-2015

Початок навчального року для освітян Новомосковська ознаменувався проведенням традиційної серпневої декади. Основною її метою було підведення підсумків діяльності у 2014-2015 навчальному році, визначення перспектив на майбутнє, підготовка до організованого початку 2015-2016 навчального року.
27 серп. 2015

Підручники для дітей будуть безкоштовними

За результатами проведення розширеного засідання Кабінету Міністрів, в якому брали участь голови обласних державних адміністрацій, міністр освіти і науки Сергій Квіт поінформував, що шкільні підручники у цьому навчальному році будуть безплатними.
26 серп. 2015

Навчальна література для ДНЗ

Міністерством освіти і науки визначено перелік навчальної літератури, що рекомендована для використання у дошкільних навчальних закладах у 2015/16 навчальному році.
21 серп. 2015

Веб-конференції для вчителів

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у веб-конференціях для вчителів з усіх предметів, які організовує Національна академія педагогічних наук України і які відбудуться 25-28 серпня 2015 року в режимі он-лайн трансляції.
20 серп. 2015

Мультфільми про Україну для Першого уроку

Телеканал ПлюсПлюс підготував для дітей серію цікавих мультфільмів про Україну «Це – наше і це – твоє», які можуть бути залучені педагогами до проведення Першого уроку для учнів початкової школи.
19 серп. 2015

УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ПРОЕКТ “ЯКІСТЬ ОСВІТИ”

Українські видавці навчальної літератури постійно шукають шляхи підвищення якості власної продукції та шляхи сприяння розвитку української освіти. Група видавництв ініціює Український проект "Якість освіти" і запрошує приєднатися до його розвитку усіх небайдужих.