6 лист. 2015

До чистих джерел

28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел". До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.
5 лист. 2015

Радіодиктант національної єдності

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада об 11 годині, у День української писемності та мови, Українським радіо проводиться XV Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
4 лист. 2015

Конкурс есе "Я - європеєць"

3 лист. 2015

150-річчя з дня народження Андрея Шептицького

Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в загальноосвітніх навчальних закладах тематичні заходи, присвячені вшануванню ролі Андрея Шептицького у становленні української державності та консолідації і розвитку духовності українства.
2 лист. 2015

Міжнародна науково-практична конференція

19-21 листопада 2015 року в Києві у рамках Х-ї Міжнародної науково-практичної конференції „Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору” відбудуться навчально-демонстраційні сесії «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»
30 жовт. 2015

Деякі особливості ЗНО-2016

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
29 жовт. 2015

Майкрософт оновить життя українського вчителя

28 жовтня 2015 року «Майкрософт Україна» запустив національний проект «Твій власний Upgrade».
28 жовт. 2015

Чемпіонат з інформаційних технологій

У листопаді 2015 – лютому 2016 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХV Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2016»
27 жовт. 2015

Навчання разом з ЯКлас

Що таке ЯКлас? Унікальний тренажер знань для самостійного тренування і закріплення вивченого матеріалу. Ідеальний помічник для вчителя – вирішення проблеми списування!
26 жовт. 2015

Стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Згідно наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 17.09.2015 № 590/0/212-15 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році» управління освітою проводить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно графіку.