День міста – свято талантів

21 вер. 2015
19 вересня навчальні заклади нашого міста взяли активну участь у радісному, велелюдному святі на честь 439-ої річниці заснування Новомосковська та 72-ої річниці визволення його від німецько-фашистських загарбників.

На традиційному фестивалі народних умільців «Містечко майстрів» вихованці дитячих навчальних закладів та учні шкіл представили різноманітну виставку з багатьох напрямків дитячої творчості. Зокрема, юні обдарування стали учасниками конкурсу за трьома номінаціями: «Новомосковський оберіг», «Новомосковська вишиванка» та «Новомосковський рушник». Вони продемонстрували також багату експозицію дитячих поробок  із соломи, солоного тіста, бісеру, паперопластики, петриківського розпису та багато іншого.

Учні загальноосвітніх закладів міста  взяли участь у яскравому чудовому дійстві  - флеш-мобі, яке подарувало  усім учасникам свята чудові емоції та незабутні враження.