Книга спогадів учасників Революції Гідності

24 груд. 2015
Міністерство пропонує заохочувати учнів до збирання матеріалів про учасників Революції Гідності для видання книги спогадів.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 01.12.2015 № 48405/0/1-15 "Протокол за підсумками зустрічі Віце-прем'єр-міністра України - Міністра культури В.Кириленка з ініціативною групою постраждалих на Майдані від 21 листопада 2015 року" Міністерство пропонує заохочувати учнів загальноосвітніх навчальних закладів з просвітницько-виховною метою до збирання відповідних матеріалів для підготовки та видання навчальними закладами методичних посібників та інших видань.

Направляти зібрані матеріали до Українського інституту історичної пам'яті для видання Інститутом книги спогадів учасників Революції Гідності (вул. Липська, буд. 16, м. Київ, 01021).