4 трав. 2016

PISA-2018

Україна вперше візьме участь у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 (Programme for International Student Assessment). Тестування PISA проводять кожні три роки, починаючи з 2000 року. У дослідженні 2015 року взяли участь понад 70 країн.
29 квіт. 2016

Власне висловлення на ЗНО

Успішне виконання тесту ЗНО з української мови та літератури, окрім вдалого виконання тестових завдань, залежить від уміння учасника тестування правильно написати відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення.
28 квіт. 2016

Гаряча лінія для учасників ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти працює телефон інформаційної підтримки для учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
27 квіт. 2016

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 15 - 16 вересня 2016 року проводить VІІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.
26 квіт. 2016

Інноватика в сучасній освіті - 2016

25-27 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2016» та Четверта Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
25 квіт. 2016

Конкурс на кращий дистанційний курс

З метою розвитку інформаційно-освітнього простору Дніпропетровщини, удосконалення контенту платформи дистанційного навчання науково-педагогічного проекту «Обласна електронна школа «Школа, відкрита для всіх», вивчення і розповсюдження кращого педагогічного досвіду створення відкритих освітніх ресурсів ДОІППО проводить у квітні-червні 2016 року обласний конкурс на кращий дистанційний курс
22 квіт. 2016

Обласний семінар з історії

21 квітня на базі Криничанського відділу освіти проходив обласний семінар з історії на тему: "Систематизація навчального матеріалу за допомогою практичних занять на уроках історії у 5 - 8 класах".
22 квіт. 2016

Онлайн-зустрічі з ВНЗ

Інтернет-видання з питань профорієнтації Онлайн-журнал “Persona L” за підтримки департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та КВНЗ “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (ДОІППО) проводить цикл відеоконференцій/вебінарів з представниками приймальних комісій, професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів м. Дніпропетровська, представниками працедавців.
21 квіт. 2016

День абітурієнта 2016

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна запрошує учнів 11 класів 23 квітня на День абітурієнта
20 квіт. 2016