Завершився конкурс буктрейлерів

5 лют. 2016
28 січня на освітньому порталі Дніпропетровщини оприлюднені результати Обласного дитячого конкурсу буктрейлерів «ЖИВА КНИГА», який проходив з вересня по грудень 2015 року. Всього на конкурс було надано 150 робіт.

Чотири відеороботи на конкурс «ЖИВА КНИГА» в номінації «Сучасна іноземна література» надіслали учні СЗШ № 2 нашого міста.

Учениця 8 класу Алієва Саміра на розгляд журі представила дві із них – це буктрейлер на книгу А. Алексіна «Дуже страшна історія» та буктрейлер на  книгу А.Мулярчика «Катинь» (куратор – завідуюча бібліотекою І.А. Тесла).

У цій же номінації учень 11 класу Петін Ярослав представив буктрейлер на книгу Пауло Коельо «Алхімік» (куратор вчитель російської мови та зарубіжної літератури Т.Т. Ахундова), учениця  11  класу Драненко Інна - буктрейлер англійською мовою на книгу Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея» (куратор – вчитель англійської мови К.О. Дубініна).

За підсумками конкурсу буктрейлер Алієвої Саміри на книгу А.Мулярчика «Катинь» відзначений Дипломом «За творчий потенціал» в номінації «Польська класична та сучасна література».

Дякуємо всім учасникам, їхнім кураторам за те, що вони гідно представили наше місто на конкурсі обласного рівня, продемонстрували   свої творчі здобутки  у створенні нової форми реклами  книги та  вітаємо Алієву Саміру з досягнутим успіхом - отриманням Диплому!

Запрошуємо переглянути відеороботи конкурсантів.