20 лип. 2016

Веб-конференції до нового навчального року

23–30 серпня 2016 року Національна академія педагогічних наук України проводить щорічну серпневу веб-конференцію «Учені НАПН України – українським учителям».
15 лип. 2016

Освітній Оскар — 2016

Стартував Всеукраїнський конкурс «Освітній Оскар — 2016». До участі запрошуються освітяни з усіх куточків України.
11 лип. 2016

Вшанування пам’яті Івана Франка

З нагоди відзначення у 2016 році пам'ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка, Кабінет Міністрів України затвердив план з підготовки та проведення заходів, присвячених вшануванню пам’яті Івана Франка.
13 черв. 2016

Вікімедіа Україна надає мінігранти на краєзнавчі подорожі

Якщо ти активний та допитливий мандрівник, маєш жагу до знань та бажання ділитися ними з іншими, для таких як ти існують Вікіекспедиції! «Вікімедіа Україна» готова допомогти втілити нові мрії, набути нові знання та навички, розширити коло знайомих та друзів!
8 черв. 2016

Безкоштовні вебінари для педагогів

21-24 червня ВГ «Основа» проводить інтернет-марафон безкоштовних вебінарів для вчителів.
7 черв. 2016

Обговорення нових програм початкової школи

Міністерство освіти та науки розмістило для громадського обговорення чинні програми для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (1-4 класи).
6 черв. 2016

ЗНО з англійської мови

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 7 червня.
3 черв. 2016

Результати ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти радять учасникам зовнішнього незалежного оцінювання у випадку сумнівів щодо правильності встановлення результату тестування з певного навчального предмета скористатися можливістю порівняння своїх результатів онлайн.
31 трав. 2016

ДПА з української мови

З метою методичної допомоги навчальним закладам Освіта.ua разом з провідними вітчизняними фахівцями презентує безкоштовний збірник диктантів, що стане у пригоді учителям української мови при підготовці та проведенні державної підсумкової атестації в 9-му класі.
30 трав. 2016

Запрошення на ЗНО

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення ЗНО для проходження тестування з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії та хімії.