Весняні канікули з користю

3 бер. 2016
Незабаром на всіх школярів чекають весняні канікули. А отже це час, за який треба не лише відпочити, а й провести його з користю. Перед всіма старшокласниками та їх батьками часто постає не легке завдання – вирішити, чим дитина планує займатись у майбутньому, який університет необхідно обрати для вступу. Деякі батьки самі вирішують за дітей, а деякі дають це право старшокласникам, вважаючи їх вже достатньо дорослими для такого відповідального кроку.

А чи дійсно наші старшокласники вже мають той багаж знань, який дозволить їм визначити ким вони хочуть бути: маркетологом чи фінансистом, політиком чи дипломатом?

Саме для цього компанія IBS Education розробила профорієнтаційні табори для учнів 8-11 класів, що допоможуть школярам визначитись зі своєю майбутньою професією. На цих весняних канікулах на вас вже чекає третій подібний табір – Весняний табір IBS.

За п’ять насичених днів учні встигнуть пройти профорієнтаційний тренінг з сертифікованими психологами, дізнатись більше про вісім популярних професій, зокрема, маркетинг, менеджмент, бізнес, фінанси, політика, PR, АПК та міжнародна економіка у інтерактивній формі, а також підготувати та представити фінальну презентацію.

Структура кожного заняття складається із 90 хвилин теорії, 90 хвилин ділової гри та 60 хвилин зустрічі з практиком із кожної з восьми професій.

Окрім цього, на школярів чекає безліч знайомств, весело проведений час та розважальна програма. П’ять днів пролетять як одна мить, залишивши у вашої дитини яскраві спогади та чітке розуміння того, ким вона хоче бути у майбутньому.

Вартість 5-ти денного інтенсиву складає 1200 гривень. У вас є також можливість скористатись передоплатою у розмірі 500 гривень. Обіди можна додатково замовити вже під час проекту. Місце проведення: м. Київ, вул. Мельникова, 81.

ДІЗНАТИСЬ ПРО ТАБІР