Обласний фестиваль туристичних відеофільмів

1 бер. 2016
Комунальний позашкільний навчальний заклад „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради проводить обласний фестиваль туристичних відеофільмів, присвячений пам’яті Володимира Пилиповича Ігнатенка

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації  від 19.01.2016 № 28/0/212-16 „Про затвердження Плану обласних та участі у всеукраїнських, міжнародних організаційно-масових заходів дітей та учнівської молоді на 2016 рік та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік” комунальний позашкільний навчальний заклад „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради проводить обласний фестиваль туристичних відеофільмів, присвячений пам’яті Володимира Пилиповича Ігнатенка за номінаціями:

1)      «Дитячий туризм»;

2)     «Дорослий туризм»;

3)     «Природа і краєзнавство».

Порядок (умови) проведення обласного заходу розміщені на Сайті Центру у розділі „Спортивний туризм – календарний план заходів”.

Заявки на участь та відеофільми на дисках приймаються за адресою: 49000,м. Дніпропетровськ, вул. Яружна, 49-А, КЗ „ДДЮЦМС” ДОР; тел. (0562) 47-28-11 – спортивно-туристичний відділ, до 18 березня 2016 року (включно).

Матеріали, подані пізніше кінцевої дати, не беруть участі у конкурсному доборі.