Школярам розкажуть про окупацію Криму

23 лют. 2016
В українських школах проведуть заходи, приурочені до Дня початку кримського спротиву.

Методичні рекомендації для проведення у загальноосвітніх навчальних закладах заходів до Дня початку кримського спротиву розроблені Мінінформполітики.
За визначенням розробників, в їх основу покладено прагнення показати дітям розвиток політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого – березня 2014, а також після окупації шляхом систематизації хронології подій, письмових документів та усних свідчень, візуальних джерел, що документують події, які відбувалися на півострові у доленосні для нього моменти.
Рекомендації містять хроніку спротиву окупації, інформацію про загибель та викрадення людей, тортури, що стались внаслідок окупаційних дій з боку Російської Федерації в Криму, розповідь про групу курсантів, які заспівали Гімн України після підняття прапорів Російської Федерації в Академії Військово-морських сил в Севастополі, «Справу 26 лютого», «Справу Олександра Костенко», «Справу Олега Сенцова» тощо.
Також рекомендації містять інформативний мінімум для вчителів та базові конспекти для проведення виховних заходів до Дня початку кримського спротиву.