24 жовт. 2018

Розуміємо права людини

До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини оголошено Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).
22 жовт. 2018

Права людини і сучасні виклики України

З метою поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини в учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей проводиться Всеукраїнський конкурс учнівських есе.
18 жовт. 2018

Пробне ЗНО - 2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти.
16 жовт. 2018

Молоді таланти Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині проводиться конкурс серед молоді віком від 14 до 35 років на здобуття премії за досягнення в різних сферах суспільного життя та професійній діяльності.
11 жовт. 2018

Літературний конкурс ім. Шевченка

Урочистості з нагоди початку щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка відбудуться 18 жовтня.
9 жовт. 2018

Флешмоб-конкурс на підтримку вакцинації

Проект “Флешмоб-конкурс у школах”, спрямований на покращення обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищення рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини. Участь у конкурсі можуть взяти класи, школи або групи учнів.
8 жовт. 2018

Німецька школа для українських дітей

Компанія Albion Education надає можливість провести від 1 тижня до 1 року в державній німецькій школі й отримати безцінний досвід!
5 жовт. 2018

Web-розробки

В Україні стартувала програма WOW Teachers з навчання шкільних вчителів інформатики сучасному курсу з основ web-розробки.
1 жовт. 2018

Підготовка до проведення ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
27 вер. 2018

ЗНО - 2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.