20 серп. 2018

Серпнева педагогічна конференція

27 серпня 2018 р. на базі колегіуму № 11 відбудеться міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік у контексті концептуальних аспектів Нової української школи».
17 серп. 2018

Обласні методичні наради

21-23 серпня 2018 р. на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбудуться традиційні обласні методичні наради працівників закладів освіти області.
15 серп. 2018

Пам'яті героя

14 серпня 2018 року пройшов мітинг-реквієм в пам'ять загиблого під час антитерористичної операції Литвиненка Андрія Олександровича, - героя, який за особисту мужність і героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента нагороджений орденом «За мужність» посмертно.
13 серп. 2018

Об'єднані піснею

Конкурс-фестиваль аматорської дитячої патріотичної пісні під назвою "Об'єднані піснею" є відкритим, проводиться один раз на рік, у жовтні з нагоди Дня захисника України.
10 серп. 2018

Світ чекає на відкриття

У День знань, 1 вересня, канал ПЛЮСПЛЮС запускає навчально-розвиваючий проект – "Світ чекає на відкриття". Новий продукт телеканалу надихатиме школярів творчо ставитись до світу, розкриватиме їхній талант, стимулюватиме бути допитливими та спостережливими.
7 серп. 2018

Інфокампанія СтопБулінг

Булінг є агресивною і вкрай неприємною свідомою поведінкою однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.
31 лип. 2018

До ювілею великого педагога

Традиційний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек цього року відбуватиметься у жовтні та буде присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.
26 лип. 2018

Обдарована дитина – майбутнє України

Дієвою формою роботи з виявлення, підтримки та розвитку обдарованих і талановитих дітей є участь учнів у творчих конкурсах і спортивних змаганнях різних рівнів — від шкільних, місцевих до всеукраїнських, міжнародних.
18 лип. 2018

Культура мови

Як відомо, нецензурна лексика зараз лунає скрізь і в будь який час. Використовують даний спосіб спілкування не тільки дорослі, молодь, але, на превеликий жаль, і дітлахи, починаючи з дошкільного віку.
16 лип. 2018

Нові патріотичні видання

Напередодні свята Першого дзвоника постає питання про вибір подарунків першокласникам. Саме дитяча книжечка — найкращий та найдешевший подарунок дітям до будь-якого свята.