21 лют. 2018

Розвиток комунікативної компетентності

15 лютого в ЗЗСО № 6 проходило чергове засідання міського методичного об’єднання психологів і соціальних педагогів.
20 лют. 2018

Диктант єдності

Інститут модернізації змісту освіти звернувся до українських шкіл з рекомендацією проведення «диктанту єдності».
19 лют. 2018

Педагогіка партнерства

З 05 по 16 лютого 2018 р. у початковій школі ЗЗСО № 1 проведена предметна декада, завданням якої стало залучення всіх молодших школярів до спільної діяльності.
16 лют. 2018

Сучасний урок

15.02.2018 р. на базі ЗЗСО № 15 відбулося чергове заняття у Школі молодого педагога «Психолого-педагогічні аспекти організації сучасного уроку».
15 лют. 2018

Мовні табори за кордоном

Кожен вчитель іноземної мови знає, що ніщо так не впливає на результат навчання, як занурення в мовне середовище.
14 лют. 2018

Впровадження е-підручників

Міністерством освіти представлено для громадського обговорення проект Положення про електронний підручник.
13 лют. 2018

Нова українська школа

08 лютого 2018 р. на базі ЗЗСО № 6 був проведений методичний практикум «Підготовка педагогів відповідно до Концепції Нової української школи» для вчителів 1-их класів закладів освіти міста.
12 лют. 2018

Чемпіонаті з Minecraft: Education Edition

Компанія Microsoft запрошує взяти участь у першому Всеукраїнському командному чемпіонаті з Minecraft: Education Edition, який відбудеться на початку червня 2018 року.
9 лют. 2018

НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ У СВІТІ - ЖИТТЯ

8 лютого на базі ЗЗСО№6 відбулась міська батьківська конференція «НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ У СВІТІ - ЖИТТЯ».
8 лют. 2018

ХІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

За ініціативи Громадської ради при Міністерстві освіти і науки з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями у 2018 році на базі Національного університету «Острозька академія» проходитимуть щорічні заходи з духовно-морального виховання.