3 квіт. 2018

Змагання книголюбів

В обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ тур Всеукраїнського творчого змагання "Книгоманія".
2 квіт. 2018

Шкільні іспити у 2018 році

Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/18 навчальному році.
23 бер. 2018

Інклюзивне навчання

22 березня на базі ЗЗСО № 15 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти на тему «Формування готовності вчителя до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання».
22 бер. 2018

Пробне ЗНО з української мови

У суботу 24 березня в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
14 бер. 2018

З книгою по життю

Уже дванадцять років поспіль у рамках програми підтримки та розвитку читання «Книгоманія» в нашому місті проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», який викликає все більше зацікавлення дітей, що не уявляють свого життя без вірного і надійного друга – її величності КНИГИ.
13 бер. 2018

«Вчимося жити разом»

У зміст навчального предмета «Основи здоров’я» у 1-9 класах інтегрується курс «Вчимося жити разом».
6 бер. 2018

Global Money Week-2018

Із 12 по 18 березня 2018 року, за інформаційної та організаційної підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Національного банку України, ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, реалізується міжнародна навчальна ініціатива «GLOBAL MONEY WEEK-2018».
5 бер. 2018

Я – громадянин України

Вже котрий рік у середній загальноосвітній школі № 12 традиційно на початку березня проводиться свято «Я – громадянин України».
3 бер. 2018

Змагання юних книголюбів

2 березня в шкільній бібліотеці ЗЗСО № 6 відбувся І етап конкурсу «Найкращий читач України - 2018». За престижний титул найкращого читача школи боролися 17 учнів 6-7 класів.
2 бер. 2018

Групи продовженого дня

Міністерство освіти запрошує батьків молодших школярів та учителів долучитись до опитування щодо роботи груп продовженого дня у навчальних закладах.

Фестиваль інновацій