13 серп. 2018

Об'єднані піснею

Конкурс-фестиваль аматорської дитячої патріотичної пісні під назвою "Об'єднані піснею" є відкритим, проводиться один раз на рік, у жовтні з нагоди Дня захисника України.
10 серп. 2018

Світ чекає на відкриття

У День знань, 1 вересня, канал ПЛЮСПЛЮС запускає навчально-розвиваючий проект – "Світ чекає на відкриття". Новий продукт телеканалу надихатиме школярів творчо ставитись до світу, розкриватиме їхній талант, стимулюватиме бути допитливими та спостережливими.
7 серп. 2018

Інфокампанія СтопБулінг

Булінг є агресивною і вкрай неприємною свідомою поведінкою однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.
31 лип. 2018

До ювілею великого педагога

Традиційний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек цього року відбуватиметься у жовтні та буде присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.
26 лип. 2018

Обдарована дитина – майбутнє України

Дієвою формою роботи з виявлення, підтримки та розвитку обдарованих і талановитих дітей є участь учнів у творчих конкурсах і спортивних змаганнях різних рівнів — від шкільних, місцевих до всеукраїнських, міжнародних.
18 лип. 2018

Культура мови

Як відомо, нецензурна лексика зараз лунає скрізь і в будь який час. Використовують даний спосіб спілкування не тільки дорослі, молодь, але, на превеликий жаль, і дітлахи, починаючи з дошкільного віку.
16 лип. 2018

Нові патріотичні видання

Напередодні свята Першого дзвоника постає питання про вибір подарунків першокласникам. Саме дитяча книжечка — найкращий та найдешевший подарунок дітям до будь-якого свята.
11 лип. 2018

Українська революція: 100 років надії і боротьби

Міністерством освіти затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».
6 лип. 2018

Робота по забезпеченню підручниками триває

Для успішного здійснення освітнього процесу важливе значення має питання забезпечення школярів підручниками. Воно завжди однаково хвилює вчителів, учнів та їхніх батьків.
3 лип. 2018

«Збережемо спадщину – збережемо Україну»

Всеукраїнський огляд творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» продовжує за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України свою ходу і в 2018 році під назвою «Збережемо спадщину – збережемо Україну».

Класна оцінка