9 лют. 2018

НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ У СВІТІ - ЖИТТЯ

8 лютого на базі ЗЗСО№6 відбулась міська батьківська конференція «НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ У СВІТІ - ЖИТТЯ».
8 лют. 2018

ХІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

За ініціативи Громадської ради при Міністерстві освіти і науки з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями у 2018 році на базі Національного університету «Острозька академія» проходитимуть щорічні заходи з духовно-морального виховання.
7 лют. 2018

ТВОРЧИЙ КОНКУРС «Z_ЕФІР»

Дніпропетровщина запалює зірки. В області для дітей від 5 до 16 років стартує новий творчий конкурс «Z_ефір».
6 лют. 2018

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО СТАРТУЄ

У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.
5 лют. 2018

Моя майбутня професія: планування і розвиток

Для свідомого вибору майбутньої професії, підвищення поінформованості про можливості кар’єри у технічній сфері відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти інформує про проведення конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
2 лют. 2018

Урок з безпечного Інтернету

Інститут модернізації змісту освіти запрошує учнів 8-11 класів на безкоштовний онлайн-урок, присвячений Дню безпечного Інтернету.
1 лют. 2018

ЖИВА ПЕТРИКІВКА

Конкурс «Жива петриківка» проводиться з метою популяризації унікального українського народного мистецтва – петриківського декоративного живопису; упровадження в навчально-виховний процес сучасних інформаційних та педагогічних технологій.
31 січ. 2018

Школа МИРотворчості

Проект для учнів 8–10-х класів, у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів.
30 січ. 2018

Конкурс "Моя школа майбутнього"

Вчителі та учні шкіл, в яких вивчають німецьку мову, можуть подати проект на конкурс «Моя школа майбутнього», переможці якого матимуть можливість відвідати Німеччину та ознайомитись з освітніми інноваціями цієї країни.
29 січ. 2018

Школярів запрошують стати «Агентами змін»

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» запрошує учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 4-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін».