29 груд. 2017

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Зустріч представників учнівської інтелектуальної еліти – завжди довгоочікуваний захід у місті.
26 груд. 2017

Золотий байт

Учні закладів загальної середньої освіти мають можливість долучитися до відбіркового етапу Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «Золотий Байт».
22 груд. 2017

Різдвяна колядка - захисникам України!

Міністерство освіти і науки підтримує Харківське обласне відділення Всеукраїнського Об’єднання ветеранів щодо проведення Всеукраїнської акції «Різдвяна колядка - захисникам України!»
21 груд. 2017

Юні знавці Біблії

За ініціативи Громадської ради при МОН з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями на базі Острозької академії буде проведена олімпіада юних знавців Біблії.
20 груд. 2017

Новий перелік іграшок для ДНЗ

Міністерством освіти і науки затверджений новий примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти.
19 груд. 2017

Новий сервіс для абітурієнтів

Сайт Освіта.ua запустив роботу Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», метою функціонування якої є надання корисної інформації для майбутніх вступників до закладів вищої освіти.
18 груд. 2017

ХХ Всеукраїнські педагогічні читання

16-17 грудня на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова відбулися ХХ Всеукраїнські педагогічні читання з гуманної педагогіки «Сім’я – лоно культури людства».
18 груд. 2017

І Національний конгрес освітян України

Для об’єднання освітянського товариства України, налагодження взаємодопомоги та співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти та прийняття рішучих дій стосовно реформування галузі 15 грудня у Києві був проведений 1 Національний конгрес освітян України.
15 груд. 2017

Підсумки проведення мовно-літературного конкурсу

12 грудня 2017 року на базі ЗЗСО № 6 проведено ІІ (міський) етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
14 груд. 2017

Актуальна інформація

Запрошуємо учнів 10-х, 11-х класів, а також випускників минулих років узяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО!

Фестиваль інновацій