3 бер. 2018

Змагання юних книголюбів

2 березня в шкільній бібліотеці ЗЗСО № 6 відбувся І етап конкурсу «Найкращий читач України - 2018». За престижний титул найкращого читача школи боролися 17 учнів 6-7 класів.
2 бер. 2018

Групи продовженого дня

Міністерство освіти запрошує батьків молодших школярів та учителів долучитись до опитування щодо роботи груп продовженого дня у навчальних закладах.
1 бер. 2018

Радість творчості

Майстер-клас з теми «Графічні техніки (кляксографія, ниткографія, монотипія)» у 6 класі ЗЗСО № 7 презентувала вчитель образотворчого мистецтва Л.М. Хмара.
1 бер. 2018

Аналіз проектів підручників

Міністерство освіти і науки запрошує усіх бажаючих долучитись до групи експертів, які будуть проводити аналіз електронних версій проектів підручників для 1-х класів.
28 лют. 2018

У постійному пошуці

27 лютого майстер-клас з теми «Ускладнене просте речення» (8 клас) провела вчитель української мови і літератури ЗЗСО № 2 Л.М. Коптевська.
27 лют. 2018

Конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти

В рамках дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою розвитку інформаційно-освітнього простору Дніпропетровщини, забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти в місті проводиться конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти.
26 лют. 2018

Ідеї сталого розвитку

23 лютого відбувся міський семінар для керівників закладів освіти на тему «Реалізація ідей сталого розвитку в навчально-виховному процесі».
23 лют. 2018

Медіаосвіта в дії

21 лютого вчитель української мови та літератури ЗЗСО № 2 О.Г. Ясногор провела майстер-клас на тему «Безсполучникове складне речення».Створення проекту статті до Вікіпедії».
22 лют. 2018

Ангели Майдану

21 лютого учні ЗЗСО № 15 вшанували пам'ять загиблих під час кривавих лютневих подій Майдану 2014 року.
22 лют. 2018

PISA-2018

У лютому розпочалась підготовка до проведення основного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в Україні.