6 груд. 2023

Зупинка кровотечі «STOP THE BLEED»

Сьогодні, в День Святого Миколая, в День ЗСУ, пройшли курс першої допомоги STOP THE BLEED за сприяння «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» Новомосковської мр та «Med help»

Секрети емоційної свободи

Дякуємо за теплий прийом ЗДО «Струмочок» та плідну роботу в святковий день. Говорили про внутрішню дитину, опору на себе, емоції та багато іншого. І, звичайно ж, багато обіймали Хібукі
6 груд. 2023

Вітаємо всіх захисників і захисниць з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо всіх захисників і захисниць з Днем Збройних Сил України! Діти Новомосковська вдячні Вам за спокій в рідному місті, за те що мають можливість навчатися, займатися творчістю.
5 груд. 2023

Тренінг «Опануємо емоції»

5 грудня в КЗ ЗДО №8 «Черемушки» міжнародний тренер організації Тriangle Generation Humanitaire Василіса Крушинська провела тренінг «Опануємо емоції», під час якого занурила педагогічних працівників у дивовижний світ емоцій та навчила, як з ними впоратися.
5 груд. 2023

Психоедукація для дорослих, як спосіб запобігти стресу

Сьогодні, 5 грудня, психологічна служба закладів освіти міста працювала над темою: «Психоедукація для дорослих, як спосіб запобігти стресу». Під час зустрічі, фахівці опрацювали теоретичний матеріал (значення поняття «психоедукація», основні її елементи, фази психофізичного реагування на стрес за Гансом Сельє та чинники, які підвищують психологічне здоров'я людей) та пропрацювали практичні вправи (Проективна техніка «Мій стрес», вправи «Якщо б...то...», «Оцінка стресорів»...), які можна запропонувати педагогам своїх навчальних закладів щодо зниження впливу стресу на повсякденне життя та покращення їх психоемоційного стану. Заклад дошкільної освіти 10 «Дюймовочка» дякуємо за можливість обміну досвідом!
30 лист. 2023

Захист дітей

30.11.2023 в КЗ ЗДО № 4 «Росинка» пройшов тренінг організований Triangle Génération Humanitaire, на тему: «Захист дітей». Розкрили, що таке захист дітей і Декларація Прав Дитини. Визначили ознаки жорстокого поводження з дітьми, експлуатації, недогляду та насилля.
28 лист. 2023

Формування позитивного мікроклімату в педагогічному колективі

Сьогоднішній вівторок не виняток, а заведений вже ритуал, система роботи з обміну досвідом, саморозвитку та підвищення своєї кваліфікації фахівцями психологічної служби закладів освіти міста. Під час круглого столу працювали над питанням формування позитивного мікроклімату в педагогічному колективі. Спеціалісти розглянули теоретичний матеріал з цієї теми та виконали практичні вправи та методи, які направлені на створення атмосфери єдності, розуміння особливостей комунікації, себе як комунікатора (свої стратегії і установки в спілкуванні), формування етичної культури міжособистісних відносин, покращення настрою та поповнення власних ресурсів. Заклад дошкільної освіти 10 «Дюймовочка» як завжди тепло і гостинно, дякуємо!
22 лист. 2023

Психологічна безпека під час війни

Психологічна служба закладів освіти міста продовжує вдосконалювати свої знання і обмінюватися власним досвідом.
20 лист. 2023

Опановуємо емоції

Педагоги КЗ ЗДО N7 «Ластівка» 20 листопада були учасниками тренінгового заняття на тему: «Опановуємо емоції», який провели команда психологів міжнародної організації Triangle Generation Humanitaire Ukraine.
16 лист. 2023

Психологічний тренінг

16.11.2023 року на базі КЗ ЗДО № 5 «Веселка» відбувся психологічний тренінг на тему: «Опановуємо емоції», який провели команда психологів міжнародної організації Triangle Generation Humanitaire Ukraine.