8 черв. 2018

Global Teacher Prize Ukraine

Громадська спілка «Освіторія» вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий як Нобелівська премія для освітян.
7 черв. 2018

Нова українська школа

5-6 червня 2018 року на базі ЗЗСО № 18 підвищили кваліфікацію вчителі, які будуть викладати фізичну культуру в 1-их класах 2018-2019 навчального року.
5 черв. 2018

Про систему ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти розпочав електронне опитування щодо функціонування системи зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.
4 черв. 2018

Кращі освітянські блогери

1 червня 2018 року в конференц-залі департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації відбулось нагородження переможців обласного конкурсу на кращий освітянський блог.
1 черв. 2018

Засідання ММО вчителів історії

Згідно плану роботи методичного кабінету та міського методичного об’єднання вчителів історії, з метою національно – патріотичного виховання, активізації краєзнавчої роботи, 01 червня 2018 р. відбулося виїзне засідання методичного об’єднання вчителів вищезазначеної категорії.
31 трав. 2018

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ!

18-20 травня 2018 року у місті Нікополь Дніпропетровської області проходили фінальні ігри чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги дивізіону "Б" серед юнаків 2002 року народження.
25 трав. 2018

Нова школа потребує нових підручників.

Закінчився ІІ етап конкурсного відбору підручників для 1-го класу Нової української школи. Голосування проходило з 14 по 23 травня.
24 трав. 2018

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

20-21 вересня 2018 року Міністерства освіти і науки України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить Х Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.
23 трав. 2018

Опитування про освітню реформу

Інститут модернізації змісту освіти розпочав проведення онлайн-опитування на тему «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».
22 трав. 2018

Духовне виховання — запорука формування гармонійно розвинутої особистості

18 травня 2018 року на базі колегіуму № 11 відбувся науково-практичний круглий стіл «ШКОЛА – ДУХОВНИЙ ОСЕРЕДОК РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ, МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ ТА ДЕРЖАВИ»

Класна оцінка