10 квіт. 2018

Підготовка до тестування

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн.
6 квіт. 2018

Майстер-клас з писанкарства

«Писанка – це неповторне багатство, яке треба берегти як безцінний скарб і пишатися ним перед усім світом», словами Олександра Довженка розпочався у навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад № 5 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» майстер-клас з писанкарства «Пробудження національної свідомості та духовності підростаючого покоління через відродження традицій та звичаїв українського народу».
5 квіт. 2018

Тренінг для бібліотекарів

4 квітня, у дні шкільних канікул, у центральній дитячій бібліотеці шкільні бібліотекарі зібралися на тренінг з комп'ютерної грамотності.
4 квіт. 2018

Конкурс підручників для 1 класу

Міністерством освіти оголошений конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу.
3 квіт. 2018

Змагання книголюбів

В обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ тур Всеукраїнського творчого змагання "Книгоманія".
2 квіт. 2018

Шкільні іспити у 2018 році

Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/18 навчальному році.
23 бер. 2018

Інклюзивне навчання

22 березня на базі ЗЗСО № 15 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти на тему «Формування готовності вчителя до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання».
22 бер. 2018

Пробне ЗНО з української мови

У суботу 24 березня в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
14 бер. 2018

З книгою по життю

Уже дванадцять років поспіль у рамках програми підтримки та розвитку читання «Книгоманія» в нашому місті проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», який викликає все більше зацікавлення дітей, що не уявляють свого життя без вірного і надійного друга – її величності КНИГИ.
13 бер. 2018

«Вчимося жити разом»

У зміст навчального предмета «Основи здоров’я» у 1-9 класах інтегрується курс «Вчимося жити разом».