31 серп. 2018

Вирішення конфліктів

З метою протидії цькуванню, конфліктам серед дітей 11-18 років закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної та позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році пропонується впровадження комплексу освітніх програм.
28 серп. 2018

Конкурс на кращу методичну розробку STEM-уроку

Відповідно до Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти, Дніпровська академія неперервної освіти оголошує Конкурс на кращу методичну розробку STEM-уроку, який проводитиметься у серпні-жовтні 2018 року.
22 серп. 2018

Міські методичні об'єднання

28 серпня 2018р. на базі ЗЗСО №6 відбудуться засідання міських методичних об’єднань.
20 серп. 2018

Серпнева педагогічна конференція

27 серпня 2018 р. на базі колегіуму № 11 відбудеться міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік у контексті концептуальних аспектів Нової української школи».
17 серп. 2018

Обласні методичні наради

21-23 серпня 2018 р. на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбудуться традиційні обласні методичні наради працівників закладів освіти області.
15 серп. 2018

Пам'яті героя

14 серпня 2018 року пройшов мітинг-реквієм в пам'ять загиблого під час антитерористичної операції Литвиненка Андрія Олександровича, - героя, який за особисту мужність і героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента нагороджений орденом «За мужність» посмертно.
13 серп. 2018

Об'єднані піснею

Конкурс-фестиваль аматорської дитячої патріотичної пісні під назвою "Об'єднані піснею" є відкритим, проводиться один раз на рік, у жовтні з нагоди Дня захисника України.
10 серп. 2018

Світ чекає на відкриття

У День знань, 1 вересня, канал ПЛЮСПЛЮС запускає навчально-розвиваючий проект – "Світ чекає на відкриття". Новий продукт телеканалу надихатиме школярів творчо ставитись до світу, розкриватиме їхній талант, стимулюватиме бути допитливими та спостережливими.
7 серп. 2018

Інфокампанія СтопБулінг

Булінг є агресивною і вкрай неприємною свідомою поведінкою однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.
31 лип. 2018

До ювілею великого педагога

Традиційний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек цього року відбуватиметься у жовтні та буде присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.