5 лют. 2018

Моя майбутня професія: планування і розвиток

Для свідомого вибору майбутньої професії, підвищення поінформованості про можливості кар’єри у технічній сфері відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти інформує про проведення конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
2 лют. 2018

Урок з безпечного Інтернету

Інститут модернізації змісту освіти запрошує учнів 8-11 класів на безкоштовний онлайн-урок, присвячений Дню безпечного Інтернету.
1 лют. 2018

ЖИВА ПЕТРИКІВКА

Конкурс «Жива петриківка» проводиться з метою популяризації унікального українського народного мистецтва – петриківського декоративного живопису; упровадження в навчально-виховний процес сучасних інформаційних та педагогічних технологій.
31 січ. 2018

Школа МИРотворчості

Проект для учнів 8–10-х класів, у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів.
30 січ. 2018

Конкурс "Моя школа майбутнього"

Вчителі та учні шкіл, в яких вивчають німецьку мову, можуть подати проект на конкурс «Моя школа майбутнього», переможці якого матимуть можливість відвідати Німеччину та ознайомитись з освітніми інноваціями цієї країни.
29 січ. 2018

Школярів запрошують стати «Агентами змін»

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» запрошує учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 4-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін».
26 січ. 2018

Універсальний освітній простір

Українськими науковцями та практиками розроблено електронний освітній ресурс «ACCENT» для організації та підтримки навчання очної, заочної, екстернатної та дистанційної форм.
25 січ. 2018

КОНКУРС “ДИВО ДИТИНА”

До 15 березня проводиться прийом анкет на конкурс “Диво дитина”. Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 4 до 13 років (включно).
24 січ. 2018

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО ЗАЛИШИВСЯ ТИЖДЕНЬ

Реєстрація на пробне ЗНО-2018 стартувала 9 січня. За цей час від абітурієнтів міста Новомосковська надійшло 104 заявки.
23 січ. 2018

«Асамблея зірок»

22 січня 2018 року в актовій залі виконкому відбулось урочисте вшанування шкільної еліти міста Новомосковська.

Фестиваль інновацій