19 квіт. 2018

Круглий стіл

18 квітня 2018 року на базі ЗЗСО № 15 відбувся круглий стіл із керівниками шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів.
18 квіт. 2018

Учнівська молодь за безпечне життя

17 квітня на базі ЗЗСО № 6 вперше в нашому місті відбувся фестиваль безпеки життєдіяльності за участі учнівських колективів закладів освіти.
18 квіт. 2018

Нові підручники

Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення педагогічних працівників з електронними версіями фрагментів підручників для учнів 5-х та 10-х класів.
17 квіт. 2018

Безкоштовний посібник для підготовки до ЗНО

Одне з найважливіших завдань у тесті ЗНО з української мови та літератури - відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення.
16 квіт. 2018

Рейтинг шкіл за підсумками ЗНО 2017 року

Новомосковський міський ліцей "Самара" очолює список закладів міста та входить в десятку кращих закладів освіти Дніпропетровської області.
13 квіт. 2018

Дошкільникам про освіту для сталого розвитку

12 квіт. 2018

КОНКУРС РОБІТ ПРО ГОЛОДОМОР

До 10 вересня 2018 року триватиме прийом робіт на ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко
11 квіт. 2018

«Європа – це я!»

«Шкільний портал» пропонує учням долучитися до конкурсу, приуроченого до Дня Європи в Україні.
10 квіт. 2018

Підготовка до тестування

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн.
6 квіт. 2018

Майстер-клас з писанкарства

«Писанка – це неповторне багатство, яке треба берегти як безцінний скарб і пишатися ним перед усім світом», словами Олександра Довженка розпочався у навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад № 5 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» майстер-клас з писанкарства «Пробудження національної свідомості та духовності підростаючого покоління через відродження традицій та звичаїв українського народу».