6 бер. 2018

Global Money Week-2018

Із 12 по 18 березня 2018 року, за інформаційної та організаційної підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Національного банку України, ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, реалізується міжнародна навчальна ініціатива «GLOBAL MONEY WEEK-2018».
5 бер. 2018

Я – громадянин України

Вже котрий рік у середній загальноосвітній школі № 12 традиційно на початку березня проводиться свято «Я – громадянин України».
3 бер. 2018

Змагання юних книголюбів

2 березня в шкільній бібліотеці ЗЗСО № 6 відбувся І етап конкурсу «Найкращий читач України - 2018». За престижний титул найкращого читача школи боролися 17 учнів 6-7 класів.
2 бер. 2018

Групи продовженого дня

Міністерство освіти запрошує батьків молодших школярів та учителів долучитись до опитування щодо роботи груп продовженого дня у навчальних закладах.
1 бер. 2018

Радість творчості

Майстер-клас з теми «Графічні техніки (кляксографія, ниткографія, монотипія)» у 6 класі ЗЗСО № 7 презентувала вчитель образотворчого мистецтва Л.М. Хмара.
1 бер. 2018

Аналіз проектів підручників

Міністерство освіти і науки запрошує усіх бажаючих долучитись до групи експертів, які будуть проводити аналіз електронних версій проектів підручників для 1-х класів.
28 лют. 2018

У постійному пошуці

27 лютого майстер-клас з теми «Ускладнене просте речення» (8 клас) провела вчитель української мови і літератури ЗЗСО № 2 Л.М. Коптевська.
27 лют. 2018

Конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти

В рамках дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою розвитку інформаційно-освітнього простору Дніпропетровщини, забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти в місті проводиться конкурс на кращий проект учнівської STEM-спільноти.
26 лют. 2018

Ідеї сталого розвитку

23 лютого відбувся міський семінар для керівників закладів освіти на тему «Реалізація ідей сталого розвитку в навчально-виховному процесі».
23 лют. 2018

Медіаосвіта в дії

21 лютого вчитель української мови та літератури ЗЗСО № 2 О.Г. Ясногор провела майстер-клас на тему «Безсполучникове складне речення».Створення проекту статті до Вікіпедії».