13 вер. 2018

Фестиваль педагогічних ідей

11 – 13 жовтня 2018 року в м. Одеса відбудеться VІІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»
11 вер. 2018

"Школа майбутнього"

З метою розвитку у школярів вмінь та навичок створення авторських медіапродуктів, обміну досвідом з використання нових медіатехнологій, спілкування з однолітками-однодумцями та фахівцями у сфері медіа, проводиться обласний конкурс учнівських медіапроектів «Школа майбутнього».
7 вер. 2018

На крилах гармонії

З 18 по 20 жовтня 2018 року на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради УДЦПО спільно з Херсонським Таврійським ліцеєм мистецтв буде проведено Всеукраїнський фестиваль мистецтв “На крилах гармонії”.
4 вер. 2018

«Я – козацького роду!»

«Шкільний портал» пропонує учням долучитися до ІІ щорічного національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва.
31 серп. 2018

Вирішення конфліктів

З метою протидії цькуванню, конфліктам серед дітей 11-18 років закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної та позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році пропонується впровадження комплексу освітніх програм.
28 серп. 2018

Конкурс на кращу методичну розробку STEM-уроку

Відповідно до Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі SТЕМ-освіти», з метою забезпечення ефективного впровадження регіональної системи STEM-освіти, Дніпровська академія неперервної освіти оголошує Конкурс на кращу методичну розробку STEM-уроку, який проводитиметься у серпні-жовтні 2018 року.
22 серп. 2018

Міські методичні об'єднання

28 серпня 2018р. на базі ЗЗСО №6 відбудуться засідання міських методичних об’єднань.
20 серп. 2018

Серпнева педагогічна конференція

27 серпня 2018 р. на базі колегіуму № 11 відбудеться міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік у контексті концептуальних аспектів Нової української школи».
17 серп. 2018

Обласні методичні наради

21-23 серпня 2018 р. на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбудуться традиційні обласні методичні наради працівників закладів освіти області.
15 серп. 2018

Пам'яті героя

14 серпня 2018 року пройшов мітинг-реквієм в пам'ять загиблого під час антитерористичної операції Литвиненка Андрія Олександровича, - героя, який за особисту мужність і героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента нагороджений орденом «За мужність» посмертно.

Класна оцінка