9 вер. 2016

Конкурс Lego Foundation

Благодійний Фонд Lego Foundation проводить відбір шкіл на участь у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior.
8 вер. 2016

Олімпійські уроки у школах

Проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня відбудеться в рамках Дня фізичної культури і спорту.
6 вер. 2016

«Інноватика в сучасній освіті»

Продовжується реєстрація робіт на участь у конкурсах VIII Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»: Національний конкурс «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» з упровадження електронного ресурсу в навчальну, наукову, інформаційну, управлінську та інші сфери діяльності та конкурси з 9 тематичних номінацій.
5 вер. 2016

Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести 29-30 вересня «Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України».
2 вер. 2016

Участь у програмах FIRST LEGO League

У 2016 році Україна є однією з трьох країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. У рамках співпраці компанія Пролего та Інститут модернізації змісту освіти проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.
25 серп. 2016

Презентовано концепцію «Нової української школи»

Концепцію «Нової української школи» – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році 18 серпня 2016 року, під час педагогічної конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік» в Будинку Уряду презентувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
22 серп. 2016

Національна металургійна академія України запрошує

Адміністрація Національної металургійної академії України (НМетАУ) і факультет економіки і менеджменту НМетАУ запрошує старшокласників до вступу на престижні економічні, комп’ ютерні і управлінські спеціальності.
19 серп. 2016

Міжнародна програма FIRST LEGO League в Україні

Запрошуємо вас приєднатися до навчальних вебінарів та дізнатися про найбільш інноваційні програми в світі – FIRST LEGO League (для дітей 10-16 років) та FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).
17 серп. 2016

ЗНО у 2017 році

Відповідно до змін, внесених до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.
22 лип. 2016

Перший урок

Міністерство освіти пропонує провести в загальноосвітніх навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню 25-ї річниці незалежності України.